koncerts baznica29. maijā, plkst. 12.00 Igates Sv. Jāņa Kristītāja un Marijas Magdalēnas baznīcā muzicēs Anita Zambare un Helvijs Kārkliņš. Savulaik iepazinušies Siguldas orķestrī, Anita un Helvijs par savu autoru uzskata Ati Priedīti - komponista dziesmas astoņdesmitajos gados izpildījuši mūsu estrādes grandi Aija Kukule, Margarita Vilcāne un Žoržs Siksna. 
Koncertā būs iespēja dzirdēt jau vairākas dziesmas no topošā albuma. Bet dziesma - „It kā klusa šūpļa dziesma” - mūzika Atis Priedītis, vārdi – Fricis Bārda, ir kļuvusi par Radio SWH jaunās mūzikas raidījuma „Priekšnams” aprīļa mēneša favorīti un, pateicoties aktīvajiem balsotājiem, ir ieguvusi tiesības skanēt Radio SWH aktīvajā ēterā.

Anita Zambare un Helvijs Kārkliņš, sadarbojoties ar komponistu Ati Priedīti, strādā pie albuma ierakstīšanas Andra Alviķa studijā. Dziesmu komponists par topošo albumu saka tā: ”Mēs šobrīd atrodamies labas skaņas meklēšanas stadijā. Un katrai dziesmai ir izveidoti vairāki skanējuma varianti. Ir iecere izdot CD ar nesakopmresētu skanējumu. Tas ir - ar maksimāli dzidru un caurspīdīgu skaņu”.