Aktīvu žetoni, SEC - igatesbaznica.lv - kriptonauda | Žetoni | Blokķēde


Pieteikuma argumentācija norāda, ka nesenā fintech revolūcija prasa veidot pārredzamākus noteikumus attiecībā uz digitālo resursu darbību pēc darījuma.

piemēru opcijas skola nopelnīt ātri vieglu naudu

Templum platforma STO ir ļoti jauna nozare, kas ir veikusi pirmos soļus tirgū visā gadā, kad tradicionālie finanšu aktīvi, piemēram, ieguldījumu fondi, akcijas un pat nekustamie īpašumi un mākslas darbi, tika pakļauti secīgiem procesiem. Neskatoties uz to, joprojām nav aktīvu žetoni iespējams izstrādāt precīzus juridiskus risinājumus šajā jomā.

Atbildot uz to, Komisija norādīja, ka uz STO attiecas tādi paši noteikumi kā tradicionālajiem vērtspapīriem. Tomēr šī nostāja neapmierināja nozares pārstāvjus, tostarp platforma Templumkurā nespēja šo jautājumu regulēt var kavēt drošības žetonu nozares tālāku attīstību.

bināro opciju rādītāji 2020 kā tiek tirgotas binārās opcijas ziņās

Tādēļ platformas valde nolēma vēlreiz lūgt Komisiju precizēt juridiskos noteikumus, tostarp modernu tehnoloģiju izmantošanu STO apgrozījumā, piemēram, blockchain. Templum iesniegtajā lūgumrakstā aktīvu žetoni uzsvars tika likts uz trim aspektiem: Pirmkārt Komisijai būtu precīzi jānosaka, kad platforma, kuras pamatā ir bloku aktīvu žetoni tehnoloģija, ir jāreģistrējas kā norēķinu uzņēmums, vienlaikus nosakot bloku ķēdes tehnoloģijas izmantošanu.

turbo iespējas par jaunumiem optimālais laiks bināro opciju tirdzniecībai

Otrkārt SEC būtu jāsniedz skaidras vadlīnijas, kad platformai ir jāreģistrējas kā pārveduma aģents un norādījumi digitālo aktīvu ieguldītājiem attiecībā uz uzņēmuma pakalpojumu izmantošanu.

Templum valde arī uzsvēra, ka tādām tehnoloģijām kā fintech un blockchain ir milzīgs potenciāls, bet tām ir vajadzīgs lielāks atbalsts no pārvaldes iestādēm.

iespējas spīd visiem noslēpumi darbā ar binārām opcijām

Viņš arī paziņoja, ka darīs visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka šī nozare, kas joprojām rada vairākas šaubas, attīstās līdzsvaroti un godīgi, lai nodrošinātu maksimālu labumu visiem tās dalībniekiem. Vēl nav zināms, kā Komisija atsauksies uz šo lūgumrakstu, bet oktobrī SEC ieņēma nozīmīgu soli STO nozares virzienā, uzsākot īpašu portālu FinHuB nepieciešamās informācijas nodrošināšana jaunizveidotiem uzņēmumiem, kas vērsti uz bloka ķēdes tehnoloģiju.

turbo opcijas stratēģija kur sākt tirdzniecību opciju biržā

Šā risinājuma mērķis ir nodrošināt un labāk izprast tiesiskās procedūras drošības žetonu nozarē.