Aparatūras maks, Labākie kriptovalūtu maki – kādi tie ir? – Kriptomedia - Tehnoloģiju ziņas internetā


pelnīt naudu mājās kā nopelnīt naudu bitcoin

Comments Aparatūras maki — tas ir labākais veids drošai bitkoinaEthereum un citu kriptovalūtu uzglabāšanai. Gadu gaitā to sortiments ir ievērojami audzis, un tagad varētu būt arī grūti noteikt — kādu modeli izvēlēties.

Atšķirība starp aparatūras maku un USB disku

Aplūkosim dažus tirgū pieejamos vadošos variantus. Kādu kriptovalūtu maku izvēlēties Kad jāsāk domāt par kriptovalūtu drošu uzglabāšanu, tad aparatūras maki ir kaut kas līdzīgs zelta griezumam.

kā ātri nopelnīt naudu bez problēmām Šveices aizsargu binārās opcijas

Salīdzinot ar web makiem un programmatūras versijām, kas mūsu privātās atslēgas uzglabā internetam pievienotā ierīcē, aparatūras varianti atslēgas uzglabā drošā offline glabātuvē. Tas padara kriptovalūtas nepieejamas uzbrukumiem online.

Un tajā pašā laikā labākie aparatūras maki nav fiziski uzlaužami ierīces zādzības vai arī nozaudēšanas gadījumā — jo tie ir aizsargāti ar paroli. Aparatūras maki ir ideāli piemēroti tiem, kas meklē aizsargātu glabātuvi savam kriptovalūtu portfelim, bet tostarp vēlas to turēt pie sevis.

Tie ir lieliski piemēroti tādu līdzekļu uzglabāšanai  ilgtermiņā, kuriem nav vajadzīga ātra un tieša piekļuve.

Huawei izlaidīs jauno viedtālruni Mate 40 ar iebūvētu aparatūras maku digitālajam juaņam

Pašlaik tirgū ir daudz dažādu opciju. Visiem variantiem ir savi plusi un mīnusi — tādēļ pareizi būtu teikt, aparatūras maks katram makam ir noteikta mērķauditorija. Apskatīsim vispopulārākos variantus. Ledger Nano X Korpusam veiktas nelielas dizaina izmaiņas, kā arī gadžetam ir pievienots Bluetooth atbalsts.

Labākie kriptovalūtu maki – kādi tie ir?

To, starp citu, nevar saukt par visprasmīgāko soli drošības ziņā. Ledger Nano X atbalsta ļoti daudzas kriptovalūtas un turklāt ir viens no mazākajiem makiem, kas ļauj to visur nēsāt līdz.

  • Atvēršanas laiks tirdzniecībai ar binārām opcijām
  • Labākie kriptovalūtu maki – kādi tie ir? – Kriptomedia - Tehnoloģiju ziņas internetā
  • Atšķirība starp aparatūras maku un USB disku Ja jūs varat atļauties šifrēšanu, varat atļauties aparatūras maku.

Ierīce atbalsta lietotni uz desktopa un viedtālrunī. Aparatūras maks interfeiss. Dizaina ziņā tas ļoti atgādina iepriekšējo Trezor Model One. Atšķiras vien palielināts skārienjūtīgs ekrāns un vairāku kriptovalūtu atbalsts. Neskatoties uz cenu, Trezor Model T tiek uzskatīts par vienu no labākajiem aparatūras makiem tirgū.

Īpaši tiem, kas uztraucas par potenciāliem riskiem, izmantojot Bluetooth interfeisu, ar ko tagad ir aprīkoti gandrīz visi vadošie maki.

kur iegūt bitcoin adresi blokķēdē 10. iespēja no 10

Tas ir ļoti pievilcīgs un vienkārši lietojams gadžets. Būs ideāli piemērots tiem, kuri vēlas iegūt drošību samērā neliela budžeta gadījumā.

Tā tas ir specializētas ierīces, kuras varParakstiet darījumus, neatklājot privātu atslēgu. Viņi ir mazāk pakļauti pikšķerēšanai un ļaunprātīgai programmatūrai nekā programmatūras maki, un mazāk pakļauti uzlauzšanai nekā tiešsaistes maki.

Ledger Nano S ir paredzēts vairāk nekā tūkstoš kriptovalūtu atbalsts. Turklāt Ledger maki atbalsta steikingu. Neraugoties uz zolīdo vecumu, Trezor One joprojām pārsteidz ar savu drošības līmeni un plašo atbalstīto kriptovalūtu sortimentu, aparatūras maks arī saderību ar nopirkt bitcoins vk ārējiem makiem.

Trezor Model One ir samērā lēts, tomēr drošības ziņā nepiekāpjas jaunās paaudzes pārstāvjiem. Bitfi Knox Atšķirībā no pārējiem aparatūras makiem — Bitfi Knox neuzglabā privātās atslēgas pašā ierīcē.

TOP 5 aparatūras ierīces kriptovalūtu glabāšanai

Proti — nav pilnīgi nekādas jēgas to zagt. Tā vietā Bitfi tiek izmantota inovatīva privāto atslēgu ģenerēšanas sistēma. Tas ļauj nekad neatklāt atslēgas jebkurām citām pievienotajām ierīcēm. Šķiet, ka vienīgais Bitfi Knox trūkums ir tā gabarīti — maks aparatūras maks ievērojami lielāks nekā pārējie tirgū pieejamie varianti. Ledger Blue Viens no lielākajiem aparatūras makiem — Ledger Blue tika izstrādāts, ņemot vērā pieejamību, kas ļauj atsevišķiem aparatūras maks vai kompānijām droši uzglabāt kriptovalūtas un turklāt  samērā ātri pie tām piekļūt.

Tāpat kā visi šī ražotāja maki — Ledger Blue ir aprīkots ar labākajām aizsardzības funkcijām un to nav iespējams uzlauzt. Neraugoties uz lielo ekrānu, kas padara ierīci ērtāk lietojamu, Ledger Blue deficīts tirgū un ierobežotais kriptovalūtu atbalsts padara to piemērotu ja nu vienīgi tiem, kas augstu vērtē vienkāršību. Cool Wallet S Cool Wallet S — aparatūras maks aparatūras maks, kas īpaši izstrādāts, lai ietilptu aparatūras maks makā blakus plastikāta kartēm.

Cool Wallet S atbalsta lielāko daļu populāro kriptovalūtu, taču tam ir viena faktiski unikāla īpašība, tas ir ūdensizturīgs.

Makā paredzēts Bluetooth interfeiss, kas ļauj pārvaldīt savu kripto portfeli no jebkuras ierīces, kura atbalsta pieslēgumu saskaņā ar šo protokolu. KeepKey KeepKey ir viens no pašiem vienkāršākajiem un, droši vien, skaistākajiem makiem tirgū.

nopelnīt bitcoin dienā 2020 binārās opcijas akcijās

Tas tika izstrādāts, ņemot vērā lietošanas vienkāršību, un atbalstu populārākajām kriptovalūtām. Būdams viens no lētākajiem makiem šajā sarakstā — KeepKey ir visai pieejams un demokrātisks variants.

Bitkoīni kriptovalūtas maki

SafePal S1 Aparatūras maks SafePal S1kuru atbalsta kompānija ar lielāko kripto biržu Binanceļauj droši uzglabāt aparatūras maks ierīcē, nepievienojot internetam. Tas ir samērā lēts gadžets, kas aprīkots ar kameru un sešām fiziskām pogām — tas ir viss, kas jums vajadzīgs, lai uzglabātu un izmantotu tūkstošiem dažādu kriptovalūtu. Ierīce darbojas, nolasot QR kodus, kurus ģenerē  speciāla mobilā lietotne.

  • Kur tu pelni naudu internetā
  • Kādu kriptovalūtas maku izvēlēties Kuri ir visdrošākie no makiem?
  • Par to, kur un kā to iegādāties, mēs runāsim beigās, un tagad īsu pārskatu, iestatīšanu un kuras lietojumprogrammas izmantot, lai darbotos ar dažādām kriptovalūtām šajā makā.

Aparatūras maks gandrīz visus aparatūras makus var uzskatīt par drošiem. Tāpēc konkrētas opcijas izvēle atkarīga tikai un vienīgi no jūsu personīgās izvēles dizaina ziņā un pieejamiem līdzekļiem, ko esat gatavs atvēlēt ierīces iegādei.

  1. Digitālos makus vispārīgi pārvalda trešās personas, t.
  2. 5 populārākās kriptovalūtas aparatūras glabāšanas ierīces - jaunas dienas kriptogrāfija