Atskaņošanas iespēja


Tehniskā specifikācija

Windows Media Player spraudņi un pievienojumprogrammas Windows 10 Windows 8. Mazāk Pievienojumprogrammas vai spraudņi programmai Windows Media Player pievieno funkcionalitāti, piemēram, audio efektus vai DVD atskaņošanas iespēju.

atskaņošanas iespēja kā nopelnīt naudu biržas ekspertu atzinumā

Varat lejupielādēt spraudņus vai pievienojumprogrammas savai Windows Media Player versijai, izmantojot tālāk norādītās saites. Izdevumiem, kuros tā nav ietverta, varat iegādāties spraudni vai pievienojumprogrammu, kas pievieno tādus līdzekļus kā pilnekrāna video atskaņošanas vadīklas un DVD epizožu saraksti programmai Windows Media Player.

102Laimīgu Jauno Gadu - Vintāža 🔥Pie Kamīna - 🇱🇻Latviešu Ziemassvētku Dziesmas 🎄🎅

Skatiet jautājumus un atbildes par programmu Windows DVD atskaņotājs. Operētājsistēmā Atskaņošanas iespēja.

atskaņošanas iespēja pelnīt naudu iesācējs internetā

Ja izmantojat operētājsistēmu Windows 8. Operētājsistēmā Windows 7.

Lietošanas pamācība

CinePlayer DVD dekodētājs CinePlayer DVD dekodētājs nodrošina kinoteātra kvalitātes veiktspēju un izcilu skaņas skaidrību, atbalstot gan augstas izšķirtspējas video, gan 5. Uzlaboti Corel DVD dekodētāji Corel uzlabotie DVD dekodētāji nodrošina augstas izšķirtspējas attēla skaidrību, dzīvīgas krāsas un atskaņošanas iespēja skaņu tieši datorā.

Izmanto WinDVD tehnoloģiju.

atskaņošanas iespēja iet, pērkot opciju

SRS Audio Enhancements Pielāgojiet skaņu, izmantojot patentētās SRS audio tehnoloģijas, pēc tam izbaudiet telpisku audio un ieskaujošu skaņu jebkurā skaļruņu konfigurācijā.