Atveriet opciju


  1. Олвину было страшно интересно, что же происходит с рекой дальше, через какие подземные пещеры лежит ее путь, прежде чем ей снова выйти на свет дня.
  2. Saites, lai nopelnītu naudu internetā bez ieguldījumiem
  3. Attēlu opciju iestatīšana - Lync
  4. Kā nopelnīt naudu savā video vietnē
  5. Сначала это было для Олвина своего рода разочарованием -- ведь он надеялся, что большая, чем у него самого, способность Хилвара к телепатии поможет ему открыть сундук с сокровищами столь надежно спрятанных воспоминаний.
  6. Секунду-другую он размышлял, а затем лицо его осветилось: Нам остается только одно: как уж это выйдет -- не знаю, только мы должны доставить Вэйнамонда на Землю, чтобы наши философы могли его изучить.
  7. Canon : PIXMA rokasgrāmatas : MG series : Lietošanas instrukcijas (printera draiveris)

Ja vienums Sistēmas navigācija nav redzams, skatiet darbības, kas atveriet opciju vecākās Android versijās. Ja nav atrodama sadaļa Sistēma vai Žesti, lai mainītu navigācijas iestatījumus, saņemiet palīdzību no ierīces ražotāja. Izvēlieties kādu no tālāk minētajām opcijām.

Programmatūras Microsoft Lync galvenajā logā attēlu opcijas varat atvērt divos veidos. Noklikšķiniet uz pogas Opcijas un noklikšķiniet uz Mans attēls.

Žestu navigācija: pogas netiek izmantotas. Navigācija ar divām pogām: tiek izmantotas divas pogas — Sākums un Atpakaļ.

Pārvietošanās Android tālrunī

Navigācija ar trim pogām: tiek izmantotas trīs pogas — Sākums, Atpakaļ un Lietotņu pārskats. Pārvietošanās pa ekrāniem, tīmekļa lapām un lietotnēm Atveriet iepriekš skatīto ekrānu.

Varat pāriet atpakaļ vairāk nekā vienu reizi.

Printera draiverim tiek piemēroti šādi ierobežojumi. Ņemiet vērā šo informāciju printera draivera lietošanas laikā. Printera draivera ierobežojumi Izmantojot dažas lietojumprogrammas, printera draivera cilnē Lappuses iestatīšana Page Setup esošais iestatījums Eksemplāri Copiesiespējams, netiks iespējots.

Taču nevarat pāriet atpakaļ tālāk par sākuma ekrānu. Žestu navigācija: velciet no ekrāna kreisās vai labās malas. Navigācija ar divām pogām: pieskarieties pogai Atpakaļ.

Daļa šeit aprakstīto līdzekļu jūsu organizācijā var nebūt pieejami. Ja neesat pārliecināts, vai līdzeklis ir izslēgts jūsu vidē, sazinieties ar Lync administratoru atveriet opciju tā persona, kas jums nodrošināja lietotāja ID un paroli. Sava konta opciju iestatīšana Izmantojiet opcijas sadaļā Mans konts, lai norādītu savu pierakstīšanās adresi un konfigurētu savienojumu ar Lync Server. Atveriet personiskās opcijas un sadaļā Mans konts, kā arī lodziņā Pierakstīšanās adrese ierakstiet sava lietotāja konta nosaukumu piemēram, someone example.

Navigācija ar trim pogām: pieskarieties pogai Atpakaļ. Žestu navigācija: velciet augšup no ekrāna apakšdaļas.

atveriet opciju

Navigācija ar divām pogām: pieskarieties pogai Sākums. Navigācija ar trim pogām: pieskarieties pogai Sākums.

Var būt pieejami vairāki sākuma ekrāni. Velciet pa labi vai pa kreisi, lai pārietu no viena ekrāna uz citu.

atveriet opciju

Uzziniet, kā pievienot, pārvietot un noņemt sākuma ekrānus. Žestu navigācija: velciet augšup no ekrāna apakšdaļas, turiet un pēc tam atlaidiet. Šeit varat veikt tālāk norādītās darbības.

atveriet opciju

Aizvērt lietotnes: velciet augšup no lietotnes attēla. Atvērt lietotni: pieskarieties tās attēlam.

Attēlu opciju iestatīšana

Žestu navigācija: ekrāna apakšdaļā velciet no kreisās puses uz labo. Navigācija ar divām pogām: lai pārietu uz kādu no divām nesen izmantotajām lietotnēm, velciet pa labi pogu Sākums. Velciet pa labi, līdz atrodat vajadzīgo lietotni. Pieskarieties tai. Atveriet opciju pārvietošana.