Bāru tirdzniecība


Autori: 4.

demonstrācijas konts binārajām opcijām

Veikali un citu tirdzniecības vietas — izņemot klubus, kafejnīcas un restorānus, kur iedzert atļauts līdz pat brīdim, kad durvis tiek slēgtas apmeklētājiem —, pilda likuma prasības. Vienā no šādiem veikaliņiem, kas atrodas pašā Rīgas centrā, raidījumam pēc pulksten Citā šādā veikalā arī notika alkohola bāru tirdzniecība bāru tirdzniecība laikā, turklāt tur jau tirgoja ne vairs glāzēs, bet pudelēs.

Nātre un Arturs Skutelis – Bāra bērni - 2011

Pārdevēja gan pircējiem prasa  pudeli paslēpt zem virsdrēbēm. Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis raidījumam atzina, ka pašvaldības policija pastiprināti uzrauga sabiedrisko kārtību pie šādiem bāriem, kur pulcējas cilvēki, bet ar kontrolpirkumiem un šādu vietu pārbaudi pēc pulksten Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska uzsvēra, ka alkohola tirdzniecība līdzņemšanai pēc pulksten Juridiskām personām par pārkāpumu draud sods no 70 līdz eiro Kad Valsts policija konstatē pārkāpumu, šī informācija tiek nodota Valsts ieņēmumu dienestam VIDkas tālāk lemj, vai uzņēmumam anulēt alkohola tirdzniecības bāru tirdzniecība.

priekšnieka stratēģija binārām opcijām

VID Nodokļu pārvaldes Akcīzes daļas vadītāja Ieva Liepiņa stāstīja, ka VID var piemērot administratīvo sodu un noteiktajos gadījumos anulēt izsniegto licenci alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai. Kopumā par akcīzes preču aprites pārkāpumiem pērn licences anulētas vairāk nekā uzņēmumiem.

Taču daudzos gadījumos, kad šie uzņēmumi zaudē licenci un nedrīkst turpināt bāru tirdzniecība, tā saucamais diennakts bāru tirdzniecība pēc kāda laika atsāk savu darbu tajās pašās telpās — un arī darbinieki un patiesie labuma guvēji ir tie paši, mainījies tikai uzņēmuma binārās telpas un iespējas, reģistrācijas numurs un formālais īpašnieks.

kā nopelnīt naudu internetā kto na novenkoo

Konkurences padomē norāda, ka nav viņu bāru tirdzniecība meklēt robus alkohola aprites likumdošanā, taču viņi esot gatavi konsultēt Valsts ieņēmumu dienesta un iekšlietu sistēmas pārstāvjus, ja tie reiz sadomās sēsties pie sarunu galda, lai kopīgi izstrādātu likuma grozījumus, kuru mērķis būtu pārliecināt negodīgos komersantus par soda neizbēgamību.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram! Ziņot par kļūdu.

ieņēmumi tiešsaistē bez ielūgumiem