Daudz žetonu. LXI Žetonu pasniegšanas ceremonija -


Dažreiz šķiet, ka laiks skrien vēja spārniem. Īstenībā tā ir. Man šķiet nedaudz dīvaini tas, ka mācos šajā skolā jau no 1. Tik daudz atmiņu… Un manās atmiņās tas viss ir dzīvs.

FOTO: Žetonu vakars “No miglas līdz Saulei!”

Labi, pietiks gremdēties tālā pagātnē — to neatsaukt, lai cik ļoti gribētos! Proti, tāda bija Žetonu vakara tēma. Kā jau ballītē pienākas, bija gan dejas un dziesmas, jubilāra sveikšana un dāvanas, gan arī tika parādīts ceļš līdz tai. Gatavošanās šai ballītei bija diezgan laikietilpīga. Un vēl … dažreiz bija skumji, ka mēģinājumi tika organizēti to stundu laikā, kuras patiešām patīk. Mēģinājumu bija diezgan daudz, dažreiz brīnos, kā mana mugura izturēja ģībšanu tik daudzas reizes.

Dejas tika mēģinātas daudz žetonu daudz, ka radās sajūta, ka mani varētu nakts vidū piecelt un es varētu dejot tvistu uzreiz.

Dažādi turnīru tipi

Bet šobrīd, kad Žetona pasākums ir pagājis, ir gandarījums. Pasākuma laikā bija liela skriešana, lai mainītu tērpus starp priekšnesumiem.

Es vispār ar savu augsto stresa līmeni, ģērbjoties uz dejošanu, uzrāvu zeķubikses. Tajā mirklī man bija tāds: Ai, daudz žetonu Kas tagad būs?!

Šobrīd, rakstot rakstu, man gribas smieties par to. Šodien ir svētdiena, bet mana enerģija vēl nav atgriezusies. Visu atdevu Žetona vakaram.

binārā opcija video apmācība

Bet gandarījums ir milzīgs! Šis pasākums ļoti labi saliedē klases kolektīvu un iemāca atrast kompromisu, jo ideju bija daudz, bet vajadzēja nonākt pie tā, kas visus apmierina.

Un filma par klasi — atceros, kad filmējām skriešanu, ārā burtiski gāza kā pa Jāņiem, kadri tika filmēti vairākas reizes. Atveda mani mājās, un es dzēru karstu tēju, jā, es dzēru tēju, ko es parasti nedaru, jo tā man uzdzen miegu. Bet prieks par filmu ir neaprakstāms!

pagarināšanas iespējas novērtēšana

Skatoties man no prieka zibēja acis. Īstenībā atmiņu ir tik daudz, ka varētu par to visu uzrakstīt grāmatu. Žetonu vakarā mēs saņēmām gredzenu, kas apliecina mūsu piederību šai skolai, kurā, kā teica direktore, citam pavadīti 12 gadi — no 1.

Mūzikls \

Vakara gaitā mēs bijām kā aktieri, protams, ne visiem tas sanāca gluži labi. Vismaz mēģinājām. Ballīte notiek piektdien, kā jau vienmēr, visi nevar to sagaidīt.

Žetonu vakars Preiļu 1. pamatskolā

Sākas viss no rīta, kad Anrijs nevarēja piecelties uz skolu. Rīts sākās ar ķīmijas stundu, kuras laikā tika pārbaudīti iegūtā daudz žetonu rezultāti: vienā kolbā bija melns šķīdums, līdz ar to sekoja sprādziens. Tai sekoja bioloģija, kurā notika krokodila preparēšana, tā sirds izņemšana un mans ģībonis, lai nopelnīt naudu tiešsaistē izveidot vietni īstenībā es no asinīm neģībstu.

Pa ceļam paspējām piedalīties ZZ čempionātā, kurā mēs uzvarējām.

  1. Žetonu vakars jeb sudraba gredzenu balle
  2. Žetonu vakars Preiļu 1. pamatskolā | Preiļu novads
  3. Tomsett michael opciju tirdzniecība
  4. Smiltenes novadā trūcīgie un maznodrošinātie par bezmaksas maskām interesi izrāda minimāli

Pēcpusdienā, daudz žetonu atļauto ātrumu, daļa steidzās uz ballīti, policisti apturēja, iedevām maizes kukuli, un viss beidzās labi. Tad kā jau īstā ballītē bija gan dāvanas, gan daudz žetonu — valsis, tvists, lambada, makarena, tām notika deju duelis starp meitenēm un puišiem.

Tālāk vakara gaitā sekoja Un viss beidzās… Palikusi tikai atmiņu pēcgarša, uztraukuma mirkļi, dažādu izjūtu kokteilis.

tirdzniecības robotu modeļi

Bet pāri visam — gandarījums! Un sajūta, ka kaut kas ir beidzies, bet tomēr turpinās - veiksmi eksāmenos un dzīvē! Katkovska,