Dienvidu tirdzniecība


vērtība tendenču līniju diagrammā

Vēsture[ labot šo sadaļu labot pirmkodu ] Dalībvalstis[ labot šo sadaļu labot pirmkodu ] Gadu gaitā mainījās Mercosur dalībvalstu sastāvs.

Venecuēla kļuva par pilntiesīgu dalībvalsti Neskatoties dienvidu tirdzniecība to, Paragvaja paziņoja, ka tā neatgriezīsies Mercosour valstu vidū, kamēr Venecuēla pildīs prezidējošās valsts pilnvara — līdz Paragvaja iebilst pret Venecuēlas iekļaušanu tirdzniecības blokā, jo uzskata, ka tas bijis nelikumīgi ņemot vērā Mercosur statūtus, kas dienvidu tirdzniecība, ka visām dalībvalstīm jābalso vienbalsīgi par kādas valsts iekļaušanu blokā un balsojums nedrīkstēja notikt kamēr Paragvajai bija uz laiku apturēta darbība Mercosur.

ČīleBolīvijaEkvadoraPeru un Kolumbija ir asociētie biedri Mercosur un pretendē kļūt par pilntiesīgām Mercosur dalībvalstīm, dienvidu tirdzniecība pastāv virkne domstarpību arī biedru vidū.

Bolīvijas prezidents Evo Morales ir visai skeptisks par Mercosur organizācijas funkcijām un ir izteicies, ka Andu valstu savienība un Mercosur ir tikairīki, lai biznesmeņi un pārtikuši cilvēki varētu lobēt savas intereses, šīs organizācijas nav rīks, lai palīdzētu trūcīgajiem cilvēkiem.

Kā galvenais iemesls sarunu pārtraukšanai bija Eiropas dienvidu tirdzniecība pakļaut savus lauksaimniekus konkurencei sevišķi tādā produktu grupā kā liellopu gaļa, cukurs, piens un graudaugikā arī Dienvidamerikas nevēlēšanās un bailes kļūt par sekundāru partneri un Eiropas eksporta vietu.

trendline atvērtais birojs

Šobrīd ES un Mercosur attiecības raksturo vairāki faktori: ES un Mercosur tirdzniecības apjoms ir gandrīz tikpat liels kā ES un pārējo Latīņamerikas valstu kopējais tirdzniecības apjoms; ES ir Mercosur lielākais tirdzniecības partneris un investors; Mercosur ir astotais lielākais ES tirdzniecības partneris; ES un Mercosur ir savstarpēji papildinoša ekonomika ES ir Mercosur lauksaimniecības eksporta galvenais noieta tirgus, savukārt ES dienvidu tirdzniecība Mercosur valstīm galvenokārt eksportē rūpniecības preces un pakalpojumus ; [1] Mercosur izaicinājumi[ labot šo sadaļu labot pirmkodu ] Organizācija pēdējā laikā saskārusies ar virkni iekšējām un dienvidu tirdzniecība problēmām.

Mercosur savā darbībā ir nedaudz paralizēta, kur tās dalībvalstīs ir sašķeltas dažādās nometnēs.

Lielākie tirdzniecības ceļi Eiropā Lielākie tirdzniecības ceļi Āzijā Tirdzniecība viduslaikos an.

Reģionā ir izveidota dienvidu tirdzniecība alternatīva organizācija - Merkosur tiek kritizēti arī par vājo iesaisti tirdzniecības saišu dibināšanā, piemēram pēdējos 13 gados vairāk kā tirdzniecības vienošanās tikuši reģistrēti Pasaules tirdzniecības organizācijā, tomēr Mercosur ir tikai četri- ar Peru, Ēģipti, Izraēlu un Palestīnas pašpārvaldi.

Vēl viena problēma ir saspīlētās kaimiņvalstu attiecības,Argentīnas prezidente Kristīna Fernandeza Cristina Fernández izteikusies ļoti skeptiski pat pret Mercosur īstenoto politiku un arvien vairāk uzstāj uz Argentīnas protekcionisma vērstu politikas kursu, tāpat pastāv virkne domstarpību ar Brazīliju, kuras eksportā pārtika, apģērbs un tekstilpreces nereti tiek aizturēts uz Argentīnas robežas.

  1. Целые эпохи прошли с того времени, когда он оказался укрыт кочующими песками пустыни.
  2. Президент даже и не подумал выносить Хилвару приличествующее случаю порицание за это вторжение.
  3. ziemeļu un dienvidu tirdzniecība portugāļu - Latviešu - Portugāļu vārdnīcā | Glosbe
  4. Reālā binārā opciju shēma
  5. Kā iegūt signālus binārām opcijām
  6. Я буду спать без сновидений, Элвин.

Pēc viņa uzskatiem Argentīna jau gadus trīs piekopj spēcīgu rūpniecisko protekcionismu, kas ietekmē arī Urugvajas eksportu, sevišķi tekstilapstrādes, auto daļu, lauksaimniecības u. Urugvaja —

iespējas mans miljons