Excel opcijām. Vai šī informācija bija noderīga?


Excel opcijām pastāvīgi ienākumi internetā

Excel opcijām Piezīme. Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes.

Radīt opciju pogas in Excel VBA, izpildiet sekojošus soļus.

Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai lapas lejasdaļā varat mums pavēstīt, vai informācija jums noderēja?

Izmantojot konteksta izvēlni

Ērtai atsaucei šeit ir šis raksts angļu valodā. Lai kopētu sarežģītus vienumus no programmas, kas nav Excel un ielīmējiet Excel darblapas ar tiem vienumiem, varat izmantot dialoglodziņu Īpašā ielīmēšana.

Excel opcijām vietnes ātrai naudas pelnīšanai

Avota    Attēlo nosaukumu avota datus un to Excel opcijām vietu. Ja nokopējāt datus no programmas, kas nav norādīta avota datus un to atrašanās vietu starpliktuvē, avota dati tiek identificēti kā "Nezināma".

Excel opcijām bināro opciju tirdzniecības pieteikšanās

Ielīmēt    Ievieto vai saglabā starpliktuves saturu ievietošanas punktā formātā, kas norādīts lodziņā kā. Ja atlasīsit šo opciju, starpliktuves saturs tiek ielīmēts vai iegults kā objekts, bet saite netiek izveidota.

Convert OLK to Office 365, PDF, HTML, MBOX, ICS \u0026 VCF (OLK14 \u0026 OLK15)

Ja dati ir iegulta objekta veidā, avota programma tiek palaista, kad veicat dubultklikšķi uz darblapas datus, un pēc tam izmantojiet avota programmu, lai rediģētu datus. Ielīmēt saiti    Izveido saiti no ielīmētos datus uz to avota failu.

Excel opcijām veidojot opcijas

Ja atlasīsit šo opciju, avota failā veiktās izmaiņas tiek atspoguļotas darblapas. Kā    Norāda datu tipu, ko vēlaties ielīmēt no starpliktuves.

Rādīt kā ikona    Starpliktuves saturs tiek parādīts kā ikona darblapā.

Excel opcijām labākie veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē

Ja atzīmēsit šo izvēles rūtiņu, kuras var noklikšķināt, lai apskatītu iegultos vai saistītos datus mērķa apgabalā tiek parādīta ikona. Izmantojiet šo opciju, ja nevēlaties iegultos vai saistītos datus, tiek rādīta darblapā. Rezultāts    Apraksta opcijas, ko atlasāt efektu.

Mazāk Varat ievietot veidlapu vadīklas, piemēram, izvēles rūtiņas, opciju vai pārslēgšanas pogas, lai atvieglotu datu ievadi. Izvēles rūtiņas ir noderīgas veidlapām ar vairākām opcijām. Opciju pogas labāk izmantot tad, ja lietotājam ir tikai viena izvēles iespēja.

Vai nepieciešama papildu palīdzība?