Gaidīšanas iespēja


Pievienotās gaidīšanas Windows 8.

gaidīšanas iespēja

Mazāk Pazīmes Pēc grupas politikas barošanas pārvaldības iestatījumu vai preferences, kurās pēc miega vai norādīt sistēmas miega taimauta iestatījums izvietot pievienotās gaidīšanas sistēmām, kurās darbojas Windows 8. Iemesls Pievienoto sistēmu gaidīšanas miega un hibernācijas nekā izmanto sistēmas, kas nav savienots gaidīšanas iespēja izmantot citu iestatījumu.

gaidīšanas iespēja

Risinājums Kontrolēt miega taimauta iestatījums pievienotās gaidīšanas sistēmām, ir jākonfigurē iestatījumu Izslēgt displeju. Papildinformācija Pievienoto sistēmu gaidīšanas režīmā var ir viena, vienota funkciju darbam display-off un miega taimauta iestatījumus.

Tā kā tradicionālās sistēmas atsevišķi iestatījumus, gaidīšanas iespēja kontrolētu, gaidīšanas iespēja displejs izslēdzas, un dators aktivizē miega režīmu. Tādēļ pievienotās gaidīšanas sistēmas iestatījumu Izslēgt displeju pēc papildu enerģijas iestatījumus, mainot iestatījumu iestatīt datoru miega režīmā tiek mainīts, un otrādi.

gaidīšanas iespēja

Gaidīšanas pievienotajām ierīcēm ir minimāla barošanas pārvaldības iestatījumu, jo citas grupas politikas iestatījumus, kas ietver enerģijas politikas nedrīkst lietot vai darbotos pareizi.

Nedarboties pievienotās gaidīšanas sistēmas iestatījumi ir šādi: Samaziniet displeja spilgtums.