Gituba žetons


gituba žetons

Tā ir visaptveroša, viegli izmantot, un nāk ar vairāk nekā 62 bezmaksas veidnes. Šo lietotni padara populāru tās iespējas, ko tā piedāvā šiem lietotājiem. Kā opcijas jums ir iespēja rakstīt rakstus un saņemt palīdzību no gituba žetons, kuriem būs nepieciešamais rangs.

gituba žetons

Tomēr jūsu dalībnieki lielākoties ir reģistrēts jūsu emuāru gadījumiem un zina, kā izmantot WordPress. Tas izslēdz jebkādu iemaksas tie, kuri nav reģistrēti savā blogābet kas varētu jums palīdzēt. Gihub ir platforma  ieguldījums  izmanto, lai koplietotu projektus starp vairākiem lietotājiem, dodot viņiem iespēju ierosināt modifikāciju kādā satura aspektā.

gituba žetons

Tā tiks uzskatīta par priekšrocību, lai autorizētu ieguldījumu jūsu rakstos, lai saņemtu izmaiņas  kas attiecas uz pieņemšanu  daudzi lietotāji, kuri nav obligāti reģistrēti jūsu emuārā, vai arī jūs tos nezināt.

Tagad šī funkcija ir pieejama, un šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā sinhronizēt emuāru WordPress pie perona GitHub.

gituba žetons

To izveidoja Bens Balter , kurš ir pilnībā izmantojis šo praksi un mitina sava emuāra saturu Github lapās, tādējādi dodot iespēju redzēt visus savus projektus un labojumus. Balters ir arī pirmā gr prototips, kas vēlāk kļūs par 0.

Uniswap - platformas pārskats, instrukcijas

Turklāt, ja jūs izmantojat Jekyll  par jūsu emuāru, iespraust ļauj jums izmantot savu Jekyll vietni ar lietotājam draudzīgu WordPress saskarni. Izmantojot Elementor, viegli izveidojiet savu vietni Elementor ļauj ērti izveidot jebkura tīmekļa vietnes dizainu ar profesionālu izskatu.

gituba žetons

Pārtrauciet maksāt dārgi par to, ko varat gituba žetons pats.