Šķidruma variants, Kāpēc ceļgalā krājas šķidrums un kā no tā atbrīvoties? | igatesbaznica.lv


Почему сгорают свечи накала дизель.

Plūstamība[ labot šo sadaļu labot pirmkodu ] Šķidrumi spēj plūst pa caurulēm un tā dēļ tie var tecēt pa ūdensvadiem un kanāliem. Daži šķidrumi plūst ātri, bet citi tajos pašos apstākļos - daudz lēnāk. Tā, piemēram, uz galda izliets ūdens ātri izplūst pa galda virsmu.

apmācības video kursi par binārām opcijām 15min bināro opciju stratēģija

Savukārt izlieta eļļa to dara lēnāk. Bet medus vai piķis var plūst tik lēni, ka dažkārt ir grūti pateikt, vai tas ir šķidrums vai cieta viela. Jo šķidrums labāk plūst, jo ātrāk tajā grimst ķermenis kura blīvums ir lielāks par šķidruma blīvumu.

Kā šo problēmu atrisināt? Sinoviālo šķidrumu, kas ir gaiši dzeltens, dzidrs, blīvs, mazliet līdzīgs eļļai, izdala locītavas somiņas iekšējais apvalks, lai barotu skrimsli. Ja locītava tiek pārslogota vai arī tās struktūra bojāta, organisms cenšas to aizsargāt, izstrādājot šķidrumu vairāk nekā parasti — reizēm pat vairāk nekā  mililitru.

Piemēram, ūdenī iemetot tērauda lodīti, tā nogrimst pietiekoši ātri. Turpretī traukā ar biezu eļļu tā pati lodīte nogrims lēnāk.

Spilvena konteiners - pārvietojama šķidrumu uzglabāšanas tvertne Spilvena tipa tvertnes ir nedārgas pagaidu uzglabāšanas tvertnes ļoti plašam šķidrumu klāstam, ieskaitot netīrus ūdeņus, naftas produktus u.

Salīdzinot ar gāzēmkurām arī piemīt šī īpašība, šķidrumi plūst daudz reižu lēnāk. Pamatraksts: slapināšana Slapināšana ir šķidruma spēja slapināt cietas vielas ķermeņus. Piemēram, ja nelielu ūdens daudzumu izlej uz pulētas galda virsmas, tad ūdens izplūst un plānā slānītī piekļaujas virsmai - galds kļūst slapjš.

binārā opcija kā tirgoties nopelnīt naudu internetā kyconckyy

Ūdens slapina daudzas cietas vielas - stiklumetālu, laku u. Šķidruma variants ir raksturīga arī citiem šķidrumiem - pienambenzīnamspirtam utt.

Šie šķidrumi slapina daudzu, bet ne visu cietu vielu virsmas.

kā nopelnīt naudu ar eiro un dolāru veidojot opcijas

Tā, piemēram, uz parafīna vai taukainas virsmas uzliets ūdens neizplūst, jo parafīnu un taukus ūdens neslapina. Ir arī šķidrumi, kuri izturas savādāk nekā ūdens.

Не скажу, что ваша культура нас восхищает, но мы рады, что пожелавшие ускользнуть смогли это сделать. Это путешествие проделало больше людей, чем ты думаешь, и все они были выдающимися личностями, приносившими в Лис нечто ценное.

Tāds ir, piemēram, dzīvsudrabs. Tas, izliets uz kāda ķermeņa virsmas, parasti savelkas šķidruma variants.

turbo opcijas kas ir kā citādi nopelnīt naudu ar blokķēdi

Dzīvsudrabs virsmu neslapina un tā pilieni ripo pa galda virsmu kā mazas lodītes. Ja šķidrums ir šķidruma variants stāvoklī homogēnā gravitācijas laukātad spiedienu p jebkurā punktā nosaka ar formulu p.