Ieguldīt iespēju, Kur ieguldīt brīvos līdzekļus? - Indexo - Indexo


Par zemajām naftas cenām runā ne vien finanšu medijos, bet arī Latvijas ieguldīt iespēju. Ar krietnu laika nobīdi arī degvielas cenas degvielas uzpildes stacijās ir nokritušās.

ieguldīt iespēju iespējas piesaistīt lielā puiša domas

Ieguldīt iespēju cena ir atgriezusies tādos līmeņos, kādi nav pieredzēti kopš šo gadu sākuma. COVID epidēmijas rezultātā lielā daļā no pasaules ir ierobežota kustība. Cilvēki atrodas mājās un nepārvietojas, lidmašīnas gandrīz nelido, arī kruīza kuģi nekursē.

Kur ieguldīt naudu 2020.gadā?

Tā rezultātā ir ievērojami samazinājies pieprasījums. Pēc Goldman Sachs prognozēm kopējais globālais naftas pieprasījuma samazinājums aprīlī varētu būt ap 18 miljoniem barelu.

Pieprasījuma samazinājuma pīķis tiek prognozēts aprīlī, kam varētu sekot atgūšanās.

 • Ieguldījumu fondi | Banka Citadele
 • Ieguldīt ir iespējams arī tad, ja jūsu kontā nav tūkstošu, tomēr no izvēlētā summas apmēra ir atkarīgs, kurš ieguldījuma veids būs jums piemērotāks.
 • Kādas ir ienesīguma iespējas | SEB banka
 • Kādi ir izvēles kritēriji
 • Kur ieguldīt naudu
 • Kurās vietnēs ir binārās opcijas

Jāatzīmē, ka Šajos 3 mēnešos vien kopējais pieprasījuma krituma apmērs varētu sasniegt 1. Puses vaino viena otru, apvainojumi ir dažādi, taču tā rezultātā visi ir sadusmojušies un pumpē naftu maksimālos apmēros. Tātad no vienas puses ir zemāks pieprasījums, bet no otras puses ir augstāks piedāvājums.

Investīcijas iesācējiem - kur un kāpēc sākt ieguldīt?

Šajā brīdī ir svarīgi atzīmēt, ka naftas ieguvi tā vienkārši un lēti nevar apturēt. Tieši tāpēc arī naftas cenas ir nokritušās tik zemu. Ja vien naftas ieguvējiem neizdosies vienoties par iespaidīgu iegūšanas apjomu samazināšanu, turpinās pieaugt iegūtās naftas apjoms, kurš tiek ieguldīt iespēju.

Pēc dažādām aplēsēm tas varētu sasniegt 2 miljardus barelu.

ieguldīt iespēju kaķis kā nopelnīt naudu

Naftas cena atgriezīsies augstākos līmeņos brīdī, kad būs sabalansēts pieprasījums un piedāvājums. Var secināt, ka ir augsta varbūtība, ka naftas cena saglabāsies salīdzinoši zemos līmeņus ilgstoši, iespējams, pat gadus. Kā no šī visa nopelnīt?

Ieguldījumu fondi

Šajā laikā naftas kompānijas cietīs zaudējumus vai nebūs labi pelnošas, tātad šis sektors atkrīt. Ieguldīt iespēju pašas naftas kompānijas samazinās ieguldījumu apjomus jauniem projektiem, tātad ieguldījumi naftas sektora apkalpojošos uzņēmumos arī atkrīt. Spekulēt ar pašu naftas cenu arī nav viegli.

To var darīt caur fjūčeriem vai ETFiem, taču arī tur ir savi zemūdens akmeņi. Tā kā šodien nafta ir salīdzinoši mazvērtīga, to pērk maz, tāpēc cena ir zema. Kopumā tirgi sagaida, ka nafta būs vērtīgāka pēc gada, attiecīgi naftas fjūčeriem ar piegādi pēc gada ir pavisam cita cena nekā šodien. Ejot attēlā uz leju, redzam, ka To sauc par kontango. Starpība ir liela!

 1. Kur ieguldīt naudu gadā| igatesbaznica.lv blogs
 2. Kur ieguldīt gadā? - EstateGuru P2P lending Blog
 3. Kā nopelnīt naudu, kurš bizness ir ienesīgs
 4. Tendenču līnijas atbalsts
 5. Uz EstateGuru.
 6. Iespējas bez greznojuma
 7. Reāla izbeigšanas iespēja

Kā no šī nopelnīt? Ja ir vieta, kur iegādāto naftu uzglabāt, tad var šodien Spot tirgū jeb par Cash cenu nopirkt par 24 dolāriem un uzreiz pārdot jeb ieguldīt iespēju nākamā gada maija naftas fjūčeri par 36 dolāriem, tā rezultātā jau šodien tiek piefiksēts 12 dolāru ienākums no šāda darījuma. Protams, ir jābūt vietai, kur šo naftu glabāt.

Šobrīd visā pasaulē ļoti aktīvi tiek piepildītas visas iespējamās vietas, kur uzglabāt naftu, taču brīvā vieta strauji beidzas. Tā piemēram 4. Tas pats notiek arī visur citur pasaulē. Visi, kas var, piepilda stratēģiskās rezerves un pērk lēto naftu, strauji aizpildot glabāšanas vietas. Te nu beidzot mēs nonākam pie ieguldīšanas tēzes. Tā ir naftas produktu glabāšana offshore jeb naftas tankeros.

Kur ieguldīt brīvos līdzekļus? - Indexo - Indexo

Tankeri Naftas tankerus jau šobrīd sāk izmantot naftas uzglabāšanai. Tā rezultātā daļa naftas tankeru tiek novirzīti uzglabāšanai, kas samazina kopējo tirgū pieejamo brīvo tankeru jaudu naftas un tās produktu transportēšanai.

ieguldīt iespēju nopelnīt Bitcoin robotus

Tas, protams, noved pie tankeru noalgošanas likmes pieauguma, tas savukārt rezultējas augstākos peļņas rādītājos naftas tankeru kompānijās. Kā jau minēju, naftas fjūčeros ir izveidojies kontango, tas nozīmē, ka nākotnē nafta ir dārgāka nekā šodien.

Lielajos naftas tankeros VLCC var glabāt ap 2 miljoniem barelu. Attiecīgi pieaug tas, cik daudz maksā šos kuģus noalgot. Tiesa, šie ir salīdzinoši īsi braucieni un tie nav ilgtermiņa glabāšanai, taču atspoguļo ieguldīt iespēju neskaidrību naftas un tās produktu ieguldīt iespēju. Jo ilgāk saglabājas liela atšķirība naftas cenā starp šodienu un pēc gada, jo ilgāk būs izdevīgi izmantot tankerus naftas glabāšanai.

Tas samazinās pieejamo tankeru transportēšanas kopējo apmēru tirgū un tas turpinās uzturēt augstākas cenas. Attiecīgi tankeru kompānijām ir paredzami daudz augstāki ienākumi, kā rezultātā arī vajadzētu pieaugt to akciju cenām.

Efektīva līdzekļu ieguldīšana Investēšana ieguldījumu fondos ir viens no izplatītākajiem un efektīvākajiem naudas līdzekļu uzkrāšanas veidiem mūsdienās. Daudzu ieguldītāju naudas līdzekļu apvienošana dod iespēju paplašināt investīciju iespēju spektru un īstenot profesionālu šo līdzekļu pārvaldīšanu, ar mērķi gūt peļņu. Naudas līdzekļu investēšana ieguldījumu fondos jau vairāk kā gadsimtu ir pierādījusi savas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem ieguldīt iespēju ieguldījumu veidiem. Investēšana ieguldījumu fondos dod iespēju ne tikai pasargāt kapitālu no vērtības krišanās, kas rodas inflācijas rezultātā, bet arī gūt augstākus ienākumus.

Attēlā augstāk ir attēlotas ieguldīt iespēju, cik maksā noalgot attiecīga tipa kuģi konkrētā maršrutā. Cena ir ASV dolāri par vienu dienu. Morgan Stanley mobilās lietotnes opcija conferences zvanu ar tankeru kompānijām, tās laikā tika izteikti vairāki ļoti interesanti apgalvojumi un scenāriji.

Euronav vadītājs minēja, ka pie pašreizējām tendencēm kompānija šogad tīrajā peļņā varētu nopelnīt pat tik daudz, cik liela ir tās tirgus kapitalizācija.

Kompānija DHT Holdings savā atskaitē par Šajā pašā atskaitē kompānija ziņoja, ka Jāatzīmē, ka šī atskaite iznāca pirms lielā naftas cenas krituma. Var secināt, ka saglabājoties esošajām tendencēm, arī šī kompānija šogad nopelnīs ļoti daudz un arī akcijas cenai ir potenciāls pieaugumam. Kompānija Teekay Tankers savā Ja likmes saglabātos tādos līmeņos, kādi tie bija Kompānijai Scorpio Tankers ir naftas produktu tankeri.

Pēdējā atskaitē tā ziņoja, ka 4.

Kur ieguldīt brīvos līdzekļus?

Protams, ir savi iemesli, kāpēc šīs kompānijas ir salīdzinoši nemīlētas un maz cilvēki tām pievērš uzmanību. Tomēr šobrīd ir izveidojusies situācija, ka naftu un tās produktus turpina iegūt lielos apjomos, pieprasījums ir krities, rodas pārpalikums, kurš kaut kur ir jāglabā. Kad gandrīz pilnas ir sauszemes uzglabāšanas iespējas, tad ir jāķeras klāt uzglabāšanai tankeros.

ieguldīt iespēju kā nopelnīt naudu ar prātīgu

Samazinās brīvo pieejamo tankeru skaits un ir nepārtraukts spiediens cenai iet uz augšu vismaz nekrist uz leju. Šajā brīdi ir svarīgi atzīmēt, ka šīs kompānijas ir ļoti svārstīgas. Ieguldījums šādās kompānijās ir ļoti agresīvs ieguldījums. Mainoties apstākļiem, cena ieguldīt iespēju ļoti strauji gan augt, gan kristies. Šoreiz viss, bet noteikt vēl pie šīs tēmas atgriezīšos!

Atruna: Augstāk rakstītais ir tikai un vienīgi mans personīgais viedoklis un nav uzskatāms kā aicinājums vai rekomendācija veikt vai neveikt kādas konkrētas investīcijas. Investīciju lēmumi ir katra paša ziņā. Šis raksts ir daļa no kaut kā jauna, kas taps laika gaitā.

ieguldīt iespēju kā nopelnīt naudu divās dienās