Ieguvumu stratēģijas. | Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera


Kārlis Apkalns - \

Tomēr atziņas un rīki būs noderīgi gan lielo uzņēmumu pārstāvjiem, gan jaunuzņēmumu attīstītājiem. Šis gads parādīja, cik ātri un cik pamatīgi var izmainīties biznesa vide. Šobrīd tikai sāk iezīmēties aprises, kāda varētu būt dzīve jaunajos apstākļos.

ieguvumu stratēģijas

Kā lai šādos apstākļos plāno sava uzņēmuma turpmāko darbību? Kā nospraust mērķus un noteikt uzdevumus?

ieguvumu stratēģijas

Un vai vispār ir jēga šajā laikā nodarboties ar stratēģiju? Ieguvumu stratēģijas plānošana ir viens no veidiem, kas palīdz saprast — kā būtu, ja būtu.

ieguvumu stratēģijas

Jēdziens, kas ir aizgūts no kino industrijas, tiek izmantots arī biznesā un stratēģijas plānošanā. Scenārijs ir skatījums uz iespējamo nākotnes notikumu attīstību to kopsakarā, ņemot par atskaites punktu pašreizējo situāciju.

J.Pūce: veicināt inovācijas un uzticību valsts pārvaldei ir iespējams sekmēt ar datu atvēršanu

Dažkārt par scenāriju plānošanu mēdz saukt kompromisu atrašanu starp pozitīvajām un negatīvajām prognozēm, taču šī būtu vienkāršota un nepilnīga pieeja. Arī stratēģiju izstrāde sen vairs nav tikai lielo uzņēmumu rūpe.

Citur Piezīmes Piekrītu savu personas datu apstrādei mācību pakalpojuma saņemšanas nolūkos. Apzinos, ka dati tiks saglabāti un apstrādāti atbilstoši KIC ieguvumu stratēģijas politikai. Piekrītu saņemt mārketinga epastus par aktualitātēm biznesa, attīstības un izglītības jomā no KIC. Lai saprastu, kā tālāk virzīties efektīvāk, ir jāzina, kur uzņēmums atrodas pašreiz, kā ir veicies iepriekš, kādi ir nākotnes plāni un protams, jāizstrādā praktisks rīcības plāns, kā sasniegt savus mērķus. Efektīvi un nekļūdīgi paveikt šo uzdevumu palīdzēs profesionāls moderators — stratēģijas plānošanas procesa virzītājs.

Vebinārā pārrunāsim labu pieredzi un praksi, kā veidot stratēģijas nelielos uzņēmumos. Šajā reizē vairāk veltīsim uzmanību, kā scenāriju izstrāde var palīdzēt veidot vienotu izpratni vadības grupā, pieņemt labākus lēmumus un sekmīgāk vadīt pārmaiņas uzņēmumos.

Uzņēmuma darbības stratēģijas plānošana

Seminārā runāsim par to: 1. Kā laika gaitā ir mainījies stratēģijas jēdziens, un ko tas nozīmē šajos apstākļos? Ieguvumu stratēģijas ir scenāriji biznesā, un kā šo pieeju izmantot savā uzņēmumā?

Kādus scenārijus no optimistiskajiem vai pesimistiskajiem izvēlēties? Kā iesaistīt savu komandu stratēģijas plānošanā, scenāriju izstrādē un pārmaiņu vadībā? Ko vadības grupai var un ko nevar palīdzēt moderators vai konsultants?

ieguvumu stratēģijas

Kādas ir raksturīgas kļūdas, ko pieļauj vadītāji? Ieguvumi: Latvijas uzņēmumu vidē labi pārbaudītas pieejas un pieredze; Rīki un idejas savu uzņēmumu stratēģijas un attīstības plānu izstrādei; Vienkārši un saprotami veidota izpratne par citkārt sarežģītu un pretrunīgu tēmu.

Vebināru vada: Māris Millers - organizāciju attīstības projektu vadītājs, vadības konsultants un biznesa treneris ar 20 gadu pieredzi. Strādājis ar vairāk nekā Latvijas un Baltijas uzņēmumu vadības komandām.

Vebināra norises laiks: plkst. Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.