Iespējas jaunākais, Infografikas


ATEE Pavasara konferences saturu papildina jaunāko tehnoloģiju iespējas un to lietojums izglītībā Spoguļa ekosistēmas mērķis ir vadīt, sniegt padomus un konsultēt studentus.

vēlaties patiešām nopelnīt naudu

Uzņēmums sniedz iespēju bērniem pieteikties virtuālās realitātes meistarklasēm, kur caur radošiem uzdevumiem tiek iespējas jaunākais virtuālās un paplašinātās realitātes  tehnoloģijas. Klientiem ir iespēja izvēlēties no tūkstošiem veidņu un spēļu, lai ātri un vienkārši izveidotu e-apmācību kursus.

Pēdējā laikā viņa aktīvi pēta mācību dizaina principus gan ar, gan arī bez imersīvajām tehnoloģijām, uzmanību vēršot uz bērniem ar īpašām vajadzībām.

pasaki man, kā tu vari nopelnīt mājās

Projekta mērķis ir izveidot jaunu digitālo rīku komplektu tādām platformām kā tīmekļiem,  mobilajai un virtuālajai realitātei, lai atvieglotu sociālo prasmju apguvi dažādos līmeņos.

Digitālo rīku mērķis ir atbalstīt skolotājus, un ļaut viņiem efektīvāk strādāt ar bērniem, izmantojot imersīvās tehnoloģijas.

efektīvi tirdzniecības roboti

Zvaigzne ABC veido digitālus mācību materiālus jau vairāk nekā 9 gadus, un šo gadu laikā uzņēmums gan ieguldījis lielu darbu satura iespējas jaunākais nodrošināšanā, gan pielāgojies straujajai tehnoloģiju attīstībai un maiņai, kā arī veicis iespējas jaunākais darbinieku un citu interesentu izglītošanas pasākumus.