Ilgtermiņa iespēja, Darba devējiem iespēja nodarbināt trešo valstu pilsoņus, kuri saņēmuši ilgtermiņa vīzu


binārā opciju tirdzniecības robota pirmkods

Ievads transfertcenu piemērošanā. Transfertcenu ABC! Foto: pexels.

kā mūsdienās var nopelnīt

Lai uzaicinātu darbā trešās valsts pilsoni, darba devējam jāreģistrē brīva darba vieta Nodarbinātības valsts aģentūrā un jebkurā PMLP klientu apkalpošanas centrā jānoformē ielūgums. Ilgtermiņa iespēja apstiprināšanai nepieciešamos dokumentus var arī iesniegt, apstiprinātus ar drošu elektronisko parakstu. Pēc ielūguma apstiprināšanas trešās valsts pilsonis Latvijas diplomātiskajā vai konsulārajā pārstāvniecībā iesniedz ilgtermiņa vīzas pieteikumu.

Vīza tiks izsniegta uz paredzamo nodarbināšanas laiku, bet ne ilgāk kā uz vienu gadu.

iespējas no 1 centa

Vīzas noformēšanas process ir vienkāršāks, lētāks un ātrāks, nekā uzturēšanās atļaujas noformēšana, tādējādi ļaujot darba devējiem elastīgāk piesaistīt nepieciešamo darbaspēku. Tāpat ministrs norāda, ka ilgtermiņa vīzas izsniegšana neparedz trešās valsts pilsoņu ģimenes locekļu ieceļošanu, kā arī nedod iespēju trešās valsts pilsoņiem pieprasīt pastāvīgās uzturēšanās atļaujas.

bināro opciju tirdzniecības koncepcija

Savukārt TOP 3 nozares, kurās tiek nodarbināti ārzemnieki, bija attiecīgi — sauszemes transports un cauruļvadu transports, ēku būvniecība un ar datorprogrammēšanu konsultēšanu saistītās darbības. Kļūda ilgtermiņa iespēja BilancePLZ ir specializēts portāls, kas sniedz visaktuālāko informāciju ilgtermiņa iespēja jaunumiem grāmatvedībā, nodokļos, likumdošanā un personāla jautājumos no praktizējošiem grāmatvežiem, revidentiem un citiem augstas klases finanšu ekspertiem.

Rezultatīva Pārdošana Attālināti