Interaktīva iespēja, Pēdējie raksti


Interaktīvā izstādē Talsos būs ekskluzīva iespēja ieskatīties Latvijas nākotnē Lai pieteiktos jaunumu saņemšanai, lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi E-pasts : Pieteikties Ieskatīties Latvijas nākotnē ikvienu Talsu un tās apkārtnes novadu un pilsētu iedzīvotāju aicina Finanšu ministrija, piedāvājot ekskluzīvu iespēju interaktīvā izstādē uzzināt par ieguvumiem, ko sniedz Eiropas Savienības ES interaktīva iespēja.

Tajā apmeklētājiem, aktīvi iesaistoties, unikālā 3D video projekcijā tiks ilustrētas iespējas, ko ES fondu finansējums sniegs Latvijai līdz Izstādes apmeklējums ir bez maksas.

interaktīva iespēja

Izstāde būs interaktīva iespēja ES fondu finansējums mums būs pieejams arī turpmākajos gados, kas nozīmē vēl plašāku attīstību dažādās nozarēs. Izstāde ir iespēja izsekot Latvijas attīstībai līdz pat Lai vienkāršā un interaktīvā veidā iepazīstinātu Latvijas iedzīvotājus ar plānotajiem ieguldījumiem un sagaidāmajām pārmaiņām jaunā Animācijas papildina skaņas efekti, un tās saskatīt un sadzirdēt varēs caur improvizētu teleskopu, kas sniegs iespēju interesantā veidā iegūt padziļinātu un atraktīvu vizuālo un saturisko informāciju.

Šajā plānošanas periodā Latvijas izaugsmei būs pieejams finansējums 4,4 miljardu eiro apmērā.

interaktīva iespēja