Izdevīgas iespējas


izdevīgas iespējas

TĒMA: Lauku attīstība Zemkopības ministrija izdevīgas iespējas Latvijas zvejniekiem izdevīgas sniega krabju izdevīgas iespējas iespējas Svalbāras reģionā Līdz ar to Latvijai ir nodrošināts pieprasītais kuģu licenču skaits sniega krabju izdevīgas iespējas.

Sniega krabjus Šīs zvejas iespējas Latvijas tāljūras zvejniekiem ir ļoti nozīmīgas, jo sniega krabji ir ekonomiski augstvērtīga suga, kas nodrošina produktīvu ražošanu un jaunas darba vietas," uzsver ZM parlamentārais sekretārs Ringolds Arnītis. Latvija arī aicināja Eiropas Komisiju sagatavot nepieciešamo izvērtējumu, lai samazinātu un novērstu lauksaimniekiem nevienlīdzīgo situāciju pārtikas piegāžu ķēdēs.

izdevīgas iespējas

Lai panāktu labāk funkcionējošu pārtikas piegādes ķēdi, ir svarīgi nodrošināt līdzsvarotu visu pārtikas piegādes ķēdes dalībnieku līdzāspastāvēšanu un attīstību, sākot ar lauksaimniekiem un beidzot ar mazumtirgotājiem. Diemžēl lauksaimnieki joprojām ir visneaizsargātākais posms pārtikas piegādes ķēdēs, tāpēc vienota un vispusīga ES līmeņa likumdošana varētu novērst negodīgās tirdzniecības prakses.

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma Kā informēja ministrijā, sniega krabjus nākamgad varēs zvejot 11 Latvijas tāljūras zvejas kuģi, turklāt panākts, ka netiks noteikts kuģu skaita ierobežojums, kas vienlaikus var atrasties šajā zvejas apgabalā. Šīs zvejas iespējas Latvijas tāljūras zvejniekiem ir ļoti nozīmīgas, jo sniega izdevīgas iespējas ir ekonomiski augstvērtīga suga, kas nodrošina produktīvu ražošanu un jaunas darba vietas," sanāksmē norādīja ZM parlamentārais sekretārs Ringolds Arnītis. Kā ziņots, Latvija kopš Patlaban krabju zvejā aktīvi ir iesaistījušies astoņi Latvijas zvejas kuģi.

Ņemot vērā vasarā publicēto regulu projektus saistībā ar ES klimata politikas mērķu sasniegšanu līdz Par tās saturu atbild iesūtītājs. Publicēšanas noteikumi Labs saturs.

izdevīgas iespējas