Jenas iespējas. ECB Eiro kursi


Norādīt datumus, lai redzētu cenas Skatīt attēlus un informāciju Jenas iespējas klases numurs Superior Room Norādīt datumus, lai redzētu cenas Skatīt attēlus un informāciju Standarta numurs ar 1 divvietīgu gultu Standard Double Room Norādīt datumus, lai redzētu cenas Biežāk uzdotie jautājumi Kāds ir reģistrēšanās un izrakstīšanās laiks Maxx Hotel Jena?

jenas iespējas ienākumi neto ātri

Reģistrēšanās notiek noun izrakstīšanās notiek līdz Varat norādīt agro reģistrēšanos vai vēlo izrakstīšanos rezervācijas veikšanas laikā, ņemot vērā pieejamību. No viesiem, kas reģistrējas vai izrakstās pirms vai pēc noteiktajiem periodiem, var tikt iekasēta papildu maksa.

Naktsmītne viesiem piedāvā bagāžas uzglabāšanu pirms reģistrēšanās un pēc izrakstīšanās. Reģistratūra strādā vienmēr, visu diennakti. Kā varu tur jenas iespējas līdz Maxx Hotel Jena?

jenas iespējas turbo iespējas, kā izveidot video

Tiem viesiem, kas vēlas braukt ar automašīnu, Maxx Hotel Jena ir pieejama ērta autostāvvieta. Autostāvvieta pieejama par EUR 10 dienā.

jenas iespējas izņemt bitcoins no vietējā bitcoīna

Ja meklējat vienkāršu veidu, kā pārvietoties Jena ar privātu transportu, viesnīca var noorganizēt automašīnas nomu. Kādi ir smēķēšanas noteikumi Maxx Hotel Jena?

Maxx Hotel Jena neatļauj smēķēt nevienā no numuriem vai iekštelpām.

jenas iespējas kā nopelnīt naudu policijā

Maxx Hotel Jena piedāvā viesiem gan smēķētāju, gan nesmēķētāju numurus. Veicot rezervāciju, varat pieprasīt vēlamo numura veidu, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka numuri ir atkarīgi no pieejamības.

Great value for money, fantastic breakfast, centrally located Sven Vācija Excellent location near the Jena city centre and in 6 min walking distance from the Jena West railway station. Friedly personel.