Jāpelna nauda


Evija Čeprova Admin.

Garkāns pērn investējis piecos start up, bez jau minētā Genuine Wind tie ir uzņēmumi Monea un Failiem. Investīciju apmēra amplitūda ir gana plaša - no eiro līdz jau minētajiem diviem miljoniem. Par to, kā radusies vēlme investēt start up, A.

Socionika nemaz tā tieši nesaka, kas katram būtu jādara, tomēr, analizējot dažādas tipiem piemītošās stiprās puses, ir iespējams izdarīt ļoti daudz dažādus secinājumus par tipu spējām. Tipi ir veseli 16 un katrs ar saviem talantiem. Pilnīgi ikviens no tiem der arī tam, lai nopelnītu naudu.

jāpelna nauda

Jautājums ir par to, kādā veidā tad pelnīt. Vai tā būs puķu tirgošana vai celtniecība, varbūt muzicēšana vai rakstniecība; kāds būs labs jurists, bet cits būs vislieliskākā bērnu aukle. Zinot katra tipa psihes modeli viņa stiprās un vājās pusesvar nepārprotami secināt, ka jāstrādā ir katram cilvēkam, lai viņš justos pasaulē vajadzīgs, gūtu profesionālu piepildījumu.

Pēc diviem Valmieras teātra mākslinieciskās vadītājas amatā aizvadītiem gadiem šopavasar INDRA ROGA, kura pirms pārnākšanas uz Valmieras teātri bija zināma kā Nacionālā teātra aktrise un režisore, negaidīti atkāpās no amata. Patlaban viņa ir brīva režisore, kura lielu daļu sava laika veltī tieši jaunajiem aktieriem.

Tas ir forši, ja cilvēks var atļauties strādāt tikai sava prieka pēc, bet ja ar šo sirdslietu cilvēkam izdodas labi pelnīt, tad kāpēc lai jebkurš ne tikai sieviete liegtu sev šo talanta izpausmi tikai dzimumu stereotipu dēļ? Vienkāršiem vārdiem runājot — jāpelna ir tam, kuram tas labāk padodas.

jāpelna nauda

Un vispār — katram jādara tas, kas viņu patiešām interesē un to, kurās lietās viņš ir eksperts. Ja vīrietis ir aizrautīgs saimnieks, ja viņam padodas rūpes par mājas dzīvi, tad lai taču cilvēks izpaužas!

jāpelna nauda

Var gadīties, ka viņa sievietei piemīt plašs vēriens, viņa aukstasinīgi slēdz darījumus un pavadzīmēs orientējas daudz labāk, nekā cilvēku attiecībās. Tad nevajag cilvēkam apgriezt spārnus, bet tieši likt lietā viņa spējas! Es pati personīgi esmu pret kategoriskiem uzstādījumiem par to, kas būtu jādara vīrietim un kas — sievietei.

jāpelna nauda

Manuprāt tas ir solis atpakaļ attīstībā vai primitīva lietu uztvere. Jāpelna nauda, mani pašu visas tās sievišķīgās jāpelna nauda ar iepirkšanos, svētku rīkošanu, bērnu apčubināšanu un ēst gatavošanu dzen vistīrākajā izmisumā, man tas nepatīk un neinteresē. Bez tam es apzinos, ka ja naudu pelna tikai vīrietis, tad sieviete no viņa ir pilnībā atkarīga.

Naudas vērtība

Savukārt tad, ja kāds ir atkarīgs, viņu var raustīt aiz visām aukliņām, manipulēt un ietekmēt, var viņu pirkt vai "nepirkt" un atstāt bez naudas. Manuprāt šajā idealizētajā uzstādījumā, ka "nauda jāpelna tikai vīriešiem? Sievietei jātērē" sievietes grib redzēt tikai to vieglo pusi — jādzīvo viegli, bez iespringšanas, ar prieku.

jāpelna nauda

Realitāte parasti izrādās ļoti nepatīkama. Tāpēc es uzskatu, ka pelnīt un tērēt katram vajag atbilstoši jāpelna nauda spējām.

Tā visi būs laimīgāki: E-pasts.

jāpelna nauda