Konsensa algoritms. Continue Reading


konsensa algoritms

Comments Ir dzirdēts par algoritmiem, uz kuru bāzes funkcionē blockchain monētas? Konsensa algoritms vēl daudzi algoritmi — katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi.

Tas ir diezgan neparasts risinājums, kas ļauj viegli iestatīt un konsensa algoritms tīklu.

konsensa algoritms

Tomēr vislielākā problēma joprojām ir lietotāju stimulēšana pāriešanai uz šo algoritmu. Kas ir Proof-of-weight Aplūkosim Proof-of-weight darbības principu, pamatojoties uz populārāko algoritma pielietošanas piemēru — monētu Algorand.

Cardano ir publiska blokķēde un viedo līgumu platforma. Šī altcoin īpatnība ir ka tā balstās uz zinātnisko filozofiju, akadēmisko teoriju un recenzētiem pētījumiem.

Tā ļauj veikt transakcijas ar augstu ātrumu un spēj mērogoties lielam skaitam lietotāju. Kompānija apgalvo, ka algoritms garantē konsensa sasniegšanu tīklā bez fork attīstības riska.

konsensa algoritms

Svarīgs elements šeit ir katra lietotāja svars, kas atkarīgs no tā, cik monētu ir viņa kontā. Proof of Weight garantē, ka divas trešdaļas lietotāju ir godīgi bināro opciju logrīks proti, tiem ir nepieciešamā bilance svara apstiprināšanai.

konsensa algoritms

Šī īpatnība ļauj tīkla organizatoram uz Proof of Weight bāzes izveidot kopienu no nejaušiem monētu īpašniekiem, lai palaistu katru protokola soli. Cits projekts — Chia — konsensa sasniegšanai izmanto telpas un laika pierādīšanu.

konsensa algoritms

Lai gan Proof-of-Weight ir daudz priekšrocību — tas nav tas konsensa modelis, uz kuru tuvākajā nākotnē var pāriet lielākās kriptovalūtas. Tā galvenā problēma — lietotāju motivācija piedalīties tādos tīklos, kuru ir ļoti grūti pastiprināt, jo viņi nesaņem atlīdzību.

Tas Proof-of-Weight padara par vairāk piemērotu modeli radošiem projektiem, nevis komerciāliem.

konsensa algoritms

Related Items:.