Konstruktora variants


Starptautiskā Automobiļu federācija FIA Pirmās formulas konstruktoru kausu angļu : Formula One World Constructors' Championship, saīsinājumā WCC ikgadu pasniedz Starptautiskā Automobiļu federācija FIA tai komandai konstruktoramkura sezonas laikā ir bijusi vissekmīgākā Formula 1 komanda, balstoties uz izstrādāto punktu skaitīšanas sistēmuko savukārt nosaka attiecīgās komandas braucēju individuālais sniegums sezonas atsevišķajās Grand Prix sacīkstēs.

cik viņi nopelna mājās

Konstruktoru kausu Pirmās formulas ietvaros pirmo reizi pasniedza Kopš tā konstruktora variants konstruktoru kausu ir izdevies izcīnīt 15 dažādām komandām, no kurām vissekmīgākā ar 16 izcīnītajiem tituliem ir Itālijas pārstāvētā Ferrari komanda. Valstu konkurencē tikai piecām valstīm ir konstruktora variants izcīnīt konstruktoru kausu: Apvienotajai Karalistei 33 tituli ar 10 dažādām komandāmItālijai 16 tituli konstruktora variants visi ar Ferrari komanduAustrijai 4 tituli — visi ar Red Bull Racing komanduFrancijai 3 tituli ar 2 dažādām komandām un Vācijai 3 tituli — visi ar Mercedes komandu.

pārbaudītie ieņēmumi internetā bez ieguldījumiem 2020

Pašreizējie un aizstāvošie konstruktora kausa ieguvēji ir Vācijas pārstāvētā Mercedes vienība, kurai savu trešo titulu pēc kārtas izdevās nodrošināt