Miljonāru iespējas


miljonāru iespējas

Palielinās iespējas kļūt par miljonāru Sākot raidījuma sesto sezonu, TV3 parūpējusies par ne vienu vien patīkamu pārsteigumu spēles cienītājiem. Papildu iespējas tikt pie lielā laimesta, vēl lielāka naudas balva un Jaunā sezona ienes jaunas vēsmas Viens no šīs sezonas pārsteigumiem ir vērā ņemamas pārmaiņas Latvijā populārākajā erudīcijas spēlē.

miljonāru iespējas

To papildinās jauns spēles elements «Trīs miljonāru iespējas, jauns raidījuma vadītājs Ģirts Līcis un strauji pieaudzis lielā laimesta balvu fonds — tas tagad ir 50  eiro. Novērtēt pārmaiņas ikviens varēs jau TV3 un tās programma atrodas nemitīgā attīstībā — mēs daudz domājam, kā raidījumus padarīt vēl interesantākus, aizraujošākus, kā sagādāt mūsu skatītājiem aizvien jaunus pārsteigumus.

miljonāru iespējas

Skatītāju viedoklis mums ir ļoti svarīgs, tāpēc mēs regulāri veicam tirgus pētījumus, jautājot, ko tieši viņi sagaida no raidījuma. TV3 sola, ka jaunajā sezonā spēle piedāvās ikkatram skatītājam vēl vairāk prieka un pozitīvu emociju.

miljonāru iespējas

Mēs esam ne tikai ievērojami palielinājuši balvu fondu, bet arī ieviesuši jaunus elementus. Tomēr lielākais jaunums ir jauns šova vadītājs, un mēs ticam, ka skatītājiem tas būs liels un patīkams pārsteigums. Gaidiet raidījuma jauno sezonu!

  • Menu 5 pazīmes, kas liecina par to, ka jūs esat gatavs kļūt par miljonāru Ja jūs kādreiz esat sapņojis kļūt par miljonāru, tad tieši šobrīd tam ir vispiemērotākais laiks.
  • Palielinās iespējas kļūt par miljonāru - TV - igatesbaznica.lv - Izklaide - igatesbaznica.lv
  • Veicot salīdzinoši nelielas izmaiņas savā ikdienā, Tu varēsi palielināt savas iespējas pietuvoties kārotajam mērķim.

Un galvenais — piesakieties spēlei, kas zina, varbūt tieši jūs laimēsiet lielo laimestu! Domāju, ka mēs ar Mārtiņu Ķibildu kā personības esam pietiekami atšķirīgi, un es negribu, lai mani uzskatītu par Mārtiņa kopiju.

miljonāru iespējas

Pagaidām neesmu ne labāks, ne sliktāks, bet noteikti varu teikt, ka esmu citādāks. Protams, salīdzināšana ir neizbēgama, tomēr domāju, ka šovs būs mainījies — ceru, ka tas kļūs pozitīvāks, azartiskāks un, iespējams, arī emocionālāks.

Pārējo, lai vērtē televīzijas skatītāji, kuriem tagad sevi nododu saplosīšanai. Spēlē laimēto naudu dalībnieki ziedos TV3 miljonāru iespējas bērnu sociālās aprūpes centriem akcijā «Sniedz roku!

miljonāru iespējas

Sezonas pirmajās spēlēs būs sastopami arī vairāki TV3 šova «Dejo ar zvaigzni» dalībnieki: vadītājs Valērijs Mironovs un žūrijas pārstāve Agita Mironova. Redaktors iesaka.