Modulis opcijām


Moduļa pasūtījuma kopsavilkuma sadaļas virsraksts.

binārās opcijas ar minimālu demonstrāciju

Groza rindas krājumu virsraksts Virsraksts groza rindas krājumiem, kas tiek parādīti izrakstīšanās modulī. Rādīt piegādes maksu tiešsaistes krājumu Patiess vai Nepatiess Ja šis rekvizīts ir iestatīts kā Patiess, piegādes izmaksas, kas ir piemērojamas rindas krājumiem, tiks parādītas groza rindās.

Piegādes opciju modulis

Ja līdzeklis Virsraksta izmaksas bez proporcijas ir ieslēgta Commerce Headquarters, nosūtīšanas maksa tiks piemērota virsraksta līmenī, nevis rindas līmenī. Šis līdzeklis tika pievienots Commerce versijā Moduļi, ko var izmantot norēķināšanās modulī Piegādes adrese — šis modulis ļauj klientam pievienot vai atlasīt pasūtījuma piegādes adresi.

Plašāku informāciju par šo modulis opcijām skatiet Nosūtīšanas adreses modulis. Modulis opcijām zemāk redzams Fabrikam piegādes adreses moduļa piemērs norēķināšanās lapā. Piegādes opcijas — šis modulis ļauj klientam izvēlēties pasūtījuma piegādes veidu. Plašāku informāciju par šo moduli skatiet Piegādes opciju modulis.

nopelnīt naudu interneta vietnē w3bsit3-dns.com

Attēlā zemāk redzams piegādes opciju moduļa piemērs norēķināšanās lapā. Norēķināšanās sadaļas konteiners — šis modulis ir konteiners, kurā varat ievietot vairākus moduļus, lai izveidotu sadaļu norēķināšanās plūsmā. Piemēram, visus ar maksājumiem modulis opcijām moduļus var ievietot šajā konteinerā, lai tos varētu parādīt kā vienu sadaļu. Šis modulis ietekmē tikai plūsmas izkārtojumu.

Dāvanu karte — šis modulis ļauj klientam apmaksāt pasūtījumu, izmantojot dāvanu karti. Plašāku informāciju par šo moduli skatiet Dāvanu kartes modulis. Lojalitātes programmas punkti — šis modulis ļauj klientam apmaksāt pasūtījumu, izmantojot lojalitātes programmas punktus.

izplatīties binārā opcijās

Tas sniedz kopsavilkumu par pieejamiem punktiem un punktiem, kam beidzas termiņš, un ļauj klientam atlasīt punktu skaitu izpirkšanai. Ja klients nav pierakstījies vai nav lojalitātes programmas dalībnieks, vai arī kopējā summa grozā ir 0 modulis opcijāmšis modulis tiek automātiski slēpts.

Maksājums — šis modulis ļauj klientam apmaksāt pasūtījumu, izmantojot kredītkarti vai debitkarti. Klienti modulis opcijām arī sniegt norēķinu adresi atlasītajai maksāšanas opcijai.

Šajā rakstā Svarīgi Dynamics Retail tagad ir Dynamics Commerce — tiek piedāvāta visaptveroša universālā kanāla tirdzniecība e-komercijā, veikalā un zvanu centrā. Papildinformāciju par šīm izmaiņām skatiet sadaļā Microsoft Dynamics Commerce. Šajā tēmā ir apskatīti piegādes opciju moduļi un tiek paskaidrots, kā tos konfigurēt programmā Microsoft Dynamics Commerce.

Plašāku informāciju par šo moduli skatiet Maksājuma modulis. Attēlā zemāk ir parādīts dāvanu karšu, lojalitātes programmas punktu, maksājumu moduļu piemērs norēķināšanās lapā.

Kontaktinformācija — šis modulis ļauj klientam pievienot vai mainīt kontaktpersonas informāciju e-pasta adresi pasūtījumam. Teksta bloks — šis modulis ietver jebkuru ziņojumapmaiņu, ko vada satura pārvaldības sistēma CMS. Izrakstīšanās noteikumi un nosacījumi — šis modulis rāda bagātinātu tekstu, kas ietver noteikumus un nosacījumus un izvēles rūtiņu debitora ievadei.

Izvēles rūtiņa nav obligāta un ir konfigurējama.

Modulis:Infokastes parametru noformēšana

Ievadi nosaka modulis, un modulis opcijām var izmantot kā pārbaudi pirms pasūtījuma izvietošanas aktivizēšanas, bet tā nav iekļauta pasūtījuma kopsavilkuma informācijā. Šo moduli var pievienot izrakstīšanās konteineram, izrakstīšanās sadaļas konteineram vai noteikumu un nosacījumu slotam atbilstoši biznesa vajadzībām. Ja tas ir pievienots izrakstīšanās konteineram vai izrakstīšanās sadaļas konteinera slotam, tas parādīsies kā solis norēķinu procesā.

Ja tas ir pievienots noteikumu un nosacījumu slotam, tas parādīsies blakus pasūtījuma izvietošanas pogai.

Attēlā modulis opcijām redzams noteikumu un nosacījumu piemērs norēķināšanās lapā. Commerce Scale Unit mijiedarbība Lielākā daļa norēķināšanās informācijas, piemēram, piegādes adrese un piegādes metode, tiek glabāta grozā un apstrādāta kā pasūtījuma daļa. Vienīgais izņēmums ir kredītkartes informācija. Šī informācija tiek apstrādāta tieši, izmantojot Adyen maksājuma savienotāju.

Maksājums ir autorizēts, bet to neiekasē, kamēr pasūtījums nav izpildīts. Norēķināšanās moduļa pievienošana lapā un nepieciešamo rekvizītu iestatīšana Lai pievienotu norēķināšanās moduli jaunā lapā un iestatītu nepieciešamos rekvizītus, veiciet šādas darbības.

EUR-Lex Piekļuve Eiropas Savienības tiesību aktiem

Dodieties uz Fragmenti un atlasiet Jauns, lai izveidotu jaunu fragmentu. Dialoglodziņā Jauns fragments atlasiet Norēķināšanās moduli.

kā sauc opcijas prēmiju

Sadaļā Fragmenta nosaukums ievadiet nosaukumu Modulis opcijām fragments un pēc tam atlasiet Labi. Atlasiet slotu Norēķināšanās modulis.

Rekvizītu rūts labajā pusē atlasiet zīmuļa simbolu, ievadiet virsraksta tekstu laukā un pēc tam atlasiet atzīmes simbolu. Slotā Norēķināšanās informācija atlasiet modulis opcijām Dialoglodziņā Pievienot moduli atlasiet moduļus Piegādes adrese, Piegādes opcijas, Norēķināšanās sekcijas konteiners un Kontaktinformācija un pēc tam atlasiet Labi.

reālie ienākumi internetā ar minimāliem ieguldījumiem

Modulī Norēķināšanās sekcijas konteiners atlasiet daudzpunkti Dialoglodziņā Pievienot moduli atlasiet moduļus Dāvanas karte, Lojalitāte un Maksājums un pēc tam atlasiet Labi. Šādā veidā ir jāpārliecinās, ka visas maksājumu metodes tiek rādītas kopā vienā sadaļā.

Sadaļā Noteikumi un nosacījumi pievienojiet Norēķināšanās noteikumi un nosacījumi moduli, ja tas ir modulis opcijām. Moduļa rekvizītu rūtī atbilstoši konfigurējiet noteikumu un nosacījumu tekstu.

  • Это было величайшим вызовом, который разум когда-либо бросал Вселенной - и после дебатов, длившихся веками, он был принят.
  • Modulis:Infokastes parametru noformēšana — Vikipēdija

Atlasiet Saglabāt un pēc tam atlasiet Priekšskatījums, lai priekšskatītu fragmentu. Daži moduļi var netikt atveidoti priekšskatījumā, jo tiem nav groza konteksta. Atlasiet Pabeigt rediģēšanu, lai to pārbaudītu fragmentā, un pēc tam atlasiet Publicēt, lai publicētu to. Izveidojiet veidni, kas izmanto jauno norēķināšanās fragmentu. Izveidojiet norēķināšanās lapu, kas izmanto jauno veidni.

Papildu resursi.

labāko bināro opciju tirgotāju saraksts