Opcijas f. Īsinājumtaustiņi izvēlnē Fails sistēmā Office darbam ar Windows - Office atbalsts


Atvērtajā lapā izmantojiet šādas saīsnes: Meklējiet failu nesen lietotajos failos.

  • Никаких сомнений не оставалось, когда Элвин обнаружил на холмике близ корабля ряд пологих насыпей, каждая метра в три - Так, значит, они сели здесь, - размышлял Хилвар, - и проигнорировали предупреждение.
  • Или, может быть,-- и я почему-то склоняюсь к тому, что так оно и есть,-- это просто самое величественное из всех произведений искусства.
  • Kā īsti nopelnīt bitkoinu nedēļā
  • Kopā nopelnīt naudu
  • Kā nopelnīt naudu mājokļiem
  • Demo kontu veidi
  • Олвин поколебался .
  • Bezmaksas referāti skolai: Opcijas

R, E un ierakstiet meklējamos vārdus Rādītu nesen lietoto failu sarakstu. R, Y, 2 Rādīt sarakstu ar nesen lietotajām mapēm.

R, Y, 3 Rādītu to failu sarakstu, kas ir kopīgoti ar jums vai kurus esat kopīgojis ar citiem lietotājiem. Y, 1 Parādiet sava uzņēmuma failu un mapju sarakstu OneDrive.

kā nopelnīt naudu r

S, 1 Rādiet to vietņu sarakstu, kuras izmanto SharePoint un kuras sekojat. S, 2 Parādiet savu personisko OneDrive failu un mapju sarakstu.

Iezīmējiet tekstu, kuru vēlaties mainīt. Izmantojot peli Atlasiet tekstu, ko vēlaties mainīt. Cilnes Sākums grupā Fonts veiciet vienu no šīm darbībām: Lai lietotu krāsu, kas pēdējoreiz izmantota tekstam, noklikšķiniet uz Fonta krāsa.

K Parādiet navigācijas opcijas un savu lokālajā ierīcē izveidoto failu un mapju sarakstu. C Atveriet standarta Windows dialoglodziņu Atvērtlai pārlūkotu failus un mapes.

kā nopelnīt naudu par maizi internetā

O Atveriet nesen lietoto dokumentu, kas tika aizvērts, to nesaglabājot. Uz lapas sākumu Office failu saglabāšana un pārdēvēšana Šajā tabulā ir uzskaitīti īsinājumtaustiņi, kas paredzēti Office failu saglabāšanai un pārdēvēšanai, izmantojot izvēlnē Fails pieejamās opcijas, Saglabāt vai Saglabāt kā lapu, kurai varat piekļūt no parastas vai rediģēšanas skata.

nopelnīt pirmo naudu

Darbība Saglabājiet failu ar noklusējuma vērtībām. Šī opcija ir pieejama, ja nav atlasīta opcija Automātiskā saglabāšana. S Atvērt opcijas f Saglabāt vai Saglabāt kā.

nopelnīt naudu neparastos veidos

A Lapā Saglabāt vai Opcijas f kā izmantojiet šādas saīsnes: Pievienojiet mākoņa atrašanās vietu, kur saglabāt failu. A, A A, Y, 3 Saglabājiet faila kopiju dokumentoskas atrodas jūsu datorā.

A, C, Y, 8, lai pārvietotu atrašanās vietu uz dokumentiem.

kā legāli nopelnīt naudu internetā bez ieguldījumiem

Atveriet dialoglodziņu Saglabāt kālai saglabātu failu ar citu nosaukumu vai citu atrašanās vietu. A, 1 vai A, O Uz lapas sākumu Office failu drukāšana Šajā tabulā ir uzskaitīti īsinājumtaustiņi, kas paredzēti Office failu drukāšanai, izmantojot opcijas, kas atrodas izvēlnes Opcijas f izvēlnē Drukātkurai varat piekļūt no parastas vai rediģēšanas skata.

Eiropas tipa opcijas vērtība termiņa beigās ir atkarīga no bāzes cenas B un no attiecīgās akcijas tās dienas cenas Kt.