Opcijas kampaņa


  1. Iespēju tirdzniecības pārskatu vērtējums
  2. Sekošana kampaņas rezultātiem, izmantojot interaktīvus vizuālos efektus Sekošana kampaņas rezultātiem, izmantojot interaktīvus vizuālos efektus Excel pakalpojumam Microsoft Excel Power BI Microsoft Teams Vairāk
  3. Uzlabota Vietņu Kategoriju Izslēgšanas Opcija Google Display Kampaņām
  4. Vidzemē turpinās tūrisma kampaņa #AtklājVidzemiDroši :: igatesbaznica.lv
  5. sociālā kampaņa | igatesbaznica.lv
  6. Pin josla binārā opcijās
  7. Kā ieguldīt bitkoinu cenā

Līdz ar šīs iespējas aktivizēšanu dažas no pašreiz aktīvājām kategoriju grupām tiks likvidētas vai pārkategorizētas, kā arī tiks pievienotas jaunas. Jau no pagājušās nedēļas dažas no kategorijām vairs nav pieejamas jaunizveidotajām display kampaņām. Līdz Jau no pagājušās nedēļas lietotājiem tiek rādīti brīdinājuma paziņojumi par gaidāmajām izmaiņām kategoriju sadaļā.

opcijas kampaņa kas ir turbo variants un binārs

Lietotāji, kam aktīvas ir vecākas kampaņas, savos kontos novēros šādu modeli skatīt attēlu — Attēls: MarketingLand Jaunājām kampaņām būs pieejama uzlabotā kategoriju izslēgšanas opcija. Kas mainās? Jaunajā Adwords versijā vietņu kategoriju opcijas site category options tiek sauktas par satura opcijām content options.

opcijas kampaņa bināro opciju pelnīšanas stratēģiju pārskati

Kādēļ Google ievieš šīs pārmaiņas? Paziņojumi par pārmaiņām bija izskanējuši jau pavasarī un vasarā.

opcijas kampaņa izpildi uzdevumus un nopelni naudu

Šīs pārmaiņas ir kā atbildes reakcija uz reklāmdevēju aktivitātēm, kad viņi atslēdza reklāmas Youtube, jo tās sāka rādīties kopā ar ekstrēmistu video saturu. Kategoriju izslēgšanas opcijas kampaņa uzlabojumi ir tikai daļa no lielākām pārmaiņām, ar kurām plānots vienkāršot opcijas kampaņa uzlabot display un video kamapaņu vadību.

Satura izslēgšanas opcijas video kampaņām ir pieejamas kampaņas iestatījumos. Tālāk ir minētas pieejamās opcijas. Krājumu veidi Izmantojot krājumu veidus, varat atteikties no zīmolam vai kampaņas vēstījumam neatbilstošām sensitīvā satura grupām. Varat atlasīt kādu no trim tālāk norādītajiem krājumu veidiem.

Viens no agrīnajiem uzlabojumiem ir tas, ka izslēgšanas opciju iespējams izmantot ne tikai konta, bet gan kampaņu līmenī, kas līdz šim nebija iespējams. Top Media ir sertficēts Google partneris un Premier Badge īpašnieks, kas piedāvā opcijas kampaņa reklāmas iespējas Google Adwords, DoubleClick, kā arī datu analītikas iespējas Google Analytics un citās platformās.

Top Media spēs uzlabot Jūsu uzņēmuma rādītājus un ļaus ātrāk sasniegt vēlamos rezultātus! Ja vēlaties nodrošināt pārliecinošus rezultātus savam uzņēmumam vietējā un starptautiskajā tirgū un vienmēr būt lietas kursā par Google jaunumiem, droši sazinieties ar mums un piesakieties konsultācijai ar nozares speciālistiem.

opcijas kampaņa algoritmiskās tirdzniecības programma

Top Media — vienmēr soli priekšā konkurentiem!