Opcijas motivācija


Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma " Tostarp garantēšanas datums tūkstošiem piešķirto opciju ir pēc 36 mēnešiem jeb Katra opcija opcijas motivācija tiesības uz vienu bankas "Citadele" parasto akciju, bet tās realizācijas cena ir nulle.

opcijas motivācija Es nopelnīju naudu

Katram dalībniekam definēto sasniedzamo rezultātu saskaņošana, noteikšana un koriģēšana ir Padomes atalgojuma un nomināciju komitejas pienākums. Piešķirtās opcijas var zaudēt, ja kāds no darbības rezultātu nosacījumiem netiek izpildīts," teikts bankas pārskatā.

Tajā arī atzīmēts, ka atlīdzība ar akcijām var būt gan bankas "Citadele" akciju veidā, gan nosacītu akciju opciju veidā, bet patiesā vērtība ir aplēstā akciju cena, kas samazināta par dividenžu, kuras dalībnieki nesaņems, pašreizējo vērtību un citu saskaņotās kompensācijas ierobežojošu nosacījumu vērtību.

opcijas motivācija kā nopelnīt daudz naudas video pamācības

Banka "Citadele" pagājušajā gadā strādāja ar auditēto peļņu 33, miljonu eiro apmērā, kas ir vairākkārt lielāka nekā Bankas "Citadele" aktīvi Pēc aktīvu apmēra banka "Citadele" Seko Delfi arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!