Opcijas zvans, Zvanu pāradresēšana uz balss pastkasti vai citu numuru


shēmas naudas pelnīšanai internetā ar ieguldījumiem

Atbildēšana uz zvaniem un to beigšana, izmantojot TalkBack Atbildēšana uz zvaniem un to beigšana, izmantojot TalkBack Saņemot ienākošu zvanu, lietotnē TalkBack tiek automātiski paziņots zvanītājs, ja neesat izslēdzis šo opciju TalkBack iestatījumos. Varat atbildēt uz zvanu vai noraidīt to, kā norādīts tālāk. Lai atbildētu uz ienākošu zvanu, novietojiet pirkstu aptuveni trīs ceturtdaļas no ekrāna augšdaļas un pēc tam velciet pa labi.

Iespējamās darbības

Lai noraidītu zvanu, velciet pa kreisi, nevis pa labi. Lai noraidītu zvanu un nosūtītu īsziņu, velciet augšup.

ārpus naudas opciju izmantošana

Lai beigtu zvanu, nospiediet barošanas pogu. Uzziniet, kā ieslēgt iestatījumu Barošanas poga beidz zvanu.

Vienlaicīgas zvanīšanas iestatīšana Zvanu pāradresēšana uz balss pastkasti vai citu numuru Zvanu pāradresēšanas opcija parasti tiek lietota, lai zvanus pāradresētu uz balss pastkasti vai citu numuru, kas nav jūsu mobilā tālruņa numurs. Kad programmā Lync iestatāt zvanu pāradresēšanas iestatījumus, visi ienākošie zvani tiek automātiski pāradresēti uz izvēlēto galamērķi. Lai iestatītu zvanu pāradresēšanu, veiciet tālāk norādītās darbības. Kreisajā pusē pieskarieties pirmajai ikonai, lai atvērtu ekrānu Mana informācija un pēc tam pieskarieties bultiņai blakus Vienlaicīgi zvanīt vai Zvanu pāradresēšana.

Lietotne Tālrunis Nexus ierīcēs Daļa tālāk minētās informācijas var atšķirties atkarībā no izmantotās ierīces un Android opcijas zvans. Ja izmantojat Nexus ierīci, tālāk ir norādīti galvenie lietotnes Tālrunis elementi.

Bināro zvanu opcija delta. Zvanu nodošanas opcijas prece. Zvanu opcijas ļauj vienmēr iegādāties pamatā esošo vērtspapīru cenu pirms cenas termiņa beigām neatkarīgi no tā, kāda būs akciju cena nākotnē, kā kļūt bagāts tiešsaistē indijā tādēļ to iegādājas, kad paredzams, ka pamatā esošais krājums pieaugs. Ja jūs domājat, ka krājums daudz palielinās, varat nopirkt zvanu.

Meklēt kontaktpersonas un vietas: šī poga atrodas ekrāna augšējā kreisajā stūrī tieši zem statusa joslas. Aktivizējot šo pogu, tiek atvērts meklēšanas lauks, kuru varat izmantot, lai veiktu meklēšanu opcijas zvans kontaktpersonu sarakstā. Ja jums ir tīkla savienojums un ir ieslēgti atrašanās vietu pakalpojumi, varat arī meklēt tuvumā esošas vietas.

The paradox of choice | Barry Schwartz (Oktobris 2020).

Piemēram, meklējiet kādu vietējo restorānu, lai veiktu pasūtījumu vai rezervāciju. Pēdējie zvani: zem meklēšanas pogas ir īss pēdējo sastādīto, saņemto vai neatbildēto zvanu saraksts.

ieņēmumi eiro tīklā

Katram žurnāla ierakstam ir poga, lai varētu atzvanīt attiecīgajam numuram. Varat vilkt pa labi, līdz sasniedzat šo pogu, vai pārlūkot pieskaroties, lai to atrastu.

iespēju tirdzniecības stratēģijas kāpnes

Navigācijas cilnes: zem pēdējo zvanu saraksta ir pieejamas trīs cilnes, kas ļauj pārslēgties uz dažādām lietotnes Tālrunis daļām: Ātrie zvani, Pēdējie un Kontaktpersonas. Cilnē Ātrie zvani ir ietvertas visas kontaktpersonas, ko pievienojat izlasei, un numuri, uz kuriem bieži zvanāt.

Cilnē Pēdējie ir ietverts pilns pēdējo zvanu saraksts. Cilnē Kontaktpersonas ir iekļautas kontaktpersonas. Numura sastādīšanas tastatūra: numura sastādīšanas tastatūras poga atrodas ekrāna apakšējā labajā stūrī.

meklē ienākumus tīklā

Veiciet dubultskārienu, lai atlasītu šo pogu un atvērtu tālruņa opcijas zvans numura sastādīšanas tastatūru. Opcijas zvana laikā: kamēr notiek zvans, ekrāna augšdaļā tiek parādītas trīs izvēles rūtiņas: Skaļrunis, Izslēgt skaņu un Numura sastādīšanas tastatūra.

Ja nepieciešams, varat zvana laikā aktivizēt šīs izvēles rūtiņas.