Opciju diagramma


Mazāk Lai diagrammā ātri identificētu datu sērija, var pievienot datu etiķetes diagrammas datu punkti. Pēc noklusējuma datu etiķetes ir saistītas ar darblapas vērtībām, un tās tiek automātiski atjauninātas, veicot šo vērtību izmaiņas. Atkarībā no tā, ko diagrammā vēlaties izcelt, jūs varat pievienot etiķetes vienai sērijai, visām sērijām visai diagrammai vai vienam datu punktam. Vai meklējat Office darbības? Datu etiķešu pievienošana diagrammai Noklikšķiniet uz datu sērijas vai diagrammas.

Lai apzīmētu vienu datu punktu, noklikšķiniet uz sērijas un pēc tam uz šī datu punkta.

 • Stratēģija bināro opciju trīskāršajiem rs
 • Pielāgotu pārskatu izveide pārskatu redaktorā - Google Ads Palīdzība
 • Datu etiķešu pievienošana vai noņemšana diagrammā - Office atbalsts
 • Konta loga augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pārskatu ikonas un pēc tam atlasiet Pārskati.
 • Atlasiet datuskurus vēlaties izmantot diagrammā.
 • Diagrammas krāsu vai stila mainīšana sistēmā Office - Office atbalsts
 • Tukšu šūnu, Null (#N/A) vērtību un slēptas darblapas datu parādīšana diagrammā - Office atbalsts

Lai mainītu opciju diagramma vietu, noklikšķiniet uz bultiņas un izvēlieties opciju. Ja vēlaties savu datu etiķeti parādīt teksta burbuļa formā, noklikšķiniet uz Datu remarka. Lai datu etiķetes būtu vieglāk lasīt, jūs tās varat pārvietot datu punktu iekšpusē vai pat ārpus diagrammas.

Pārziņa konti

Lai pārvietotu datu etiķeti, velciet to uz vajadzīgo atrašanās vietu. Ja izlemjat, ka etiķetes diagrammai liek izskatīties pārāk pieblīvētai, jūs varat noņemt opciju diagramma no tām vai visas, noklikšķinot uz datu etiķetēm un pēc tam nospiežot taustiņu Delete. Datu etiķešu izskata maiņa Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz datu sēriju vai datu etiķeti, lai parādītu opciju diagramma datu, un pēc tam noklikšķiniet uz Datu etiķetes formatēšana.

Noklikšķiniet uz Etiķetes opcijas un sadaļā Etiķetes saturs izvēlieties vajadzīgo opciju. Šūnu vērtību kā datu etiķešu izmantošana Varat izmantot šūnu vērtības kā datu etiķetes jūsu diagrammai. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz datu sēriju vai datu etiķeti, lai parādītu vairāk datu, un pēc tam noklikšķiniet uz Datu etiķetes opciju diagramma. Noklikšķiniet uz etiķetes opcijas un sadaļā etiķetes satur, atzīmējiet izvēles rūtiņu vērtības no šūnām.

opciju diagramma kur ir labākā vieta, kur ieguldīt naudu internetā

Kad opciju diagramma atvērts dialoglodziņš datu etiķešu diapazonsatgriezieties izklājlapā un atlasiet diapazonu, kurā šūnu vērtības jārāda kā datu etiķetes. Kad tas ir paveikts, atlasītais diapazons tiks parādīts dialoglodziņā datu etiķetes diapazons. Pēc tam noklikšķiniet uz Labi. Šūnu vērtības tagad tiek rādītas kā datu etiķetes diagrammā. Datu etiķetēs attēlotā teksta mainīšana Noklikšķiniet uz datu etiķetes tekstā, lai to mainītu, un pēc tam opciju diagramma uz tās noklikšķiniet, lai tā būtu vienīgā atlasītā datu etiķete.

Atlasiet esošo tekstu un pēc tam ierakstiet aizstāšanai paredzēto tekstu. Noklikšķiniet jebkurā vietā ārpus datu etiķetes. Datu etiķešu noņemšana no diagrammas Noklikšķiniet uz diagrammas, no kuras vēlaties noņemt datu etiķetes. Tiek parādīta sadaļa diagrammu rīki, kurai tiek pievienotas cilnes noformējumsun formāts. Veiciet vienu no šīm darbībām: Cilnes noformējums grupā Diagrammas izkārtojumi noklikšķiniet uz pievienot diagrammas elementu, izvēlieties datu etiķetesun pēc tam noklikšķiniet uz nav.

Noklikšķiniet uz datu etiķetes vienreiz, lai atlasītu visas datu etiķetes datu sērijā vai divas reizes, lai atlasītu tikai vienu datu etiķeti, kuru vēlaties izdzēst, un pēc tam nospiediet taustiņu DELETE. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz datu etiķetes un pēc tam noklikšķiniet uz Dzēst.

Tukšu šūnu parādīšanas opcijas

Datu etiķešu pievienošana vai noņemšana diagrammā sistēmā Office Diagrammā veiciet kādu no šīm darbībām: Lai pievienotu datu etiķeti visu datu sēriju visiem datu punktiem, noklikšķiniet uz grdefChartArea. Lai datu etiķeti pievienotu visiem datu sērijas datu punktiem, noklikšķiniet uz viena laika, lai atlasītu datu sēriju, kuru vēlaties iezīmēt.

Lai lietotu iepriekš definētas formas stilu, cilnes Formatēšana grupā Formu stili noklikšķiniet uz vajadzīgā stila. Opciju diagramma lietotu citu formas aizpildījumu, noklikšķiniet uz Formas aizpildījums un pēc tam veiciet kādu no tālāk norādītajām darbībām. Lai izmantotu citu aizpildījuma krāsu, noklikšķiniet uz vajadzīgās krāsas sadaļā Dizaina krāsas vai Standarta krāsas. Ja norādīsit uz krāsu, ko vēlaties izmantot, atlasītais diagrammas elements tiks iekrāsots šajā krāsā. Lai noņemtu atlasītā diagrammas elementa krāsu, noklikšķiniet uz Bez aizpildījuma.

Lai datu etiķeti pievienotu vienam datu punktam datu sērijā, noklikšķiniet uz datu sērijas, kurā ir datu punkts, kuru vēlaties iezīmēt, un pēc tam vēlreiz noklikšķiniet uz datu punkta. Tiek parādīta sadaļa Diagrammu rīki, kurai tiek pievienotas cilnes Noformējums, Izkārtojums un Formāts. Cilnes Opciju diagramma grupā Etiķetes noklikšķiniet uz Datu etiķetes un pēc tam noklikšķiniet uz vajadzīgās opcijas. Atkarībā no izmantotās diagrammas tipa, būs pieejamas dažādas datu etiķešu opcijas.

Cita iepriekš definēta etiķešu ieraksta lietošana Office Diagrammā veiciet kādu no šīm darbībām: Lai rādītu visu sērijas datu punktu papildu etiķešu ierakstus, noklikšķiniet uz datu etiķetes vienreiz, lai atlasītu visas datu sērijas datu etiķetes.

Lentes izmantošana diagrammas formatēšana

Lai tiktu parādīti papildu etiķešu ieraksti vienam datu punktam, noklikšķiniet uz datu etiķetes maināmajā datu punktā un pēc tam vēlreiz Bināro iespēju roboti 2020 uz datu etiķetes.

Tiek parādīta kontekstcilne Diagrammu rīki, kurā ir pievienotas cilnes Noformējums, Izkārtojums un Formāts.

opciju diagramma bināro opciju tirgotāju atsauksmes

Cilnes Formāts grupā Pašreizējā atlase noklikšķiniet uz Formatēt atlasi. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz atlasītajā etiķetes vai etiķetēm diagrammā un pēc tam noklikšķināt uz Formatēt datu etiķeti vai Formatēt datu etiķetes. Noklikšķiniet uz etiķešu opcijasja tā nav atlasīta, un pēc tam sadaļā etiķetes saturatzīmējiet to uzlīmju ierakstu izvēles rūtiņu, kurus vēlaties pievienot.

opciju diagramma kā es nopelnīju naudu

Pieejamās uzlīmju opcijas ir atkarīgas no diagrammas diagrammas tipa. Piemēram, sektoru diagrammā datu etiķetes var saturēt procentuālās vērtības un aizpildnes līnijas.

Lai mainītu atdalītāju starp datu etiķešu ievadnēm, atlasiet atdalītāju, ko vēlaties izmantot, vai ierakstiet pielāgotu atdalītāju lodziņā atdalītājs. Lai pielāgotu etiķetes novietojumu un labāk prezentētu papildu tekstu, atlasiet nepieciešamo opciju sadaļā etiķetes vieta.

Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Ja esat ievadījis pielāgotu etiķetes tekstu, bet vēlaties parādīt datu etiķešu ierakstus, kas atkal ir saistīti ar darblapas vērtībām, varat noklikšķināt uz Atiestatīt etiķetes tekstu. Diagrammā noklikšķiniet uz datu etiķetes maināmajā datu punktā un pēc tam vēlreiz noklikšķiniet uz opciju diagramma etiķetes, lai atlasītu tikai šo etiķeti. Lai sāktu rediģēšanas režīmu, noklikšķiniet lodziņā datu etiķete. Veiciet vienu no šīm darbībām: Lai ievadītu jaunu tekstu, velciet, lai atlasītu tekstu, ko vēlaties mainīt, un pēc tam ierakstiet vajadzīgo tekstu.

Lai datu etiķeti saistītu ar tekstu vai vērtībām darblapā, velciet, lai atlasītu tekstu, ko vēlaties mainīt, un pēc tam veiciet tālāk norādītās opciju diagramma.

opciju diagramma kādas iespējas darbojas nedēļas nogalē

Atlasiet darblapas šūnu, kurā iekļauti dati vai teksts, kas ir jārāda diagrammā. Atsauci uz darblapas šūnu var ierakstīt arī formulu joslā. Papildinformāciju par to, kā aprēķināt procentuālās vērtības, skatiet rakstā procentuālo vērtību aprēķināšana. Datu etiķetes lodziņa lielums opciju diagramma teksta lielumam. Datu etiķetes lodziņa lielumu nevar mainīt, un teksts var tikt saīsināts, ja tas neietilpst maksimālajā lielumā. Lai ietilpinātu vairāk teksta, tā vietā, iespējams, vēlēsities izmantot tekstlodziņu.

Datu etiķešu pievienošana vai noņemšana diagrammā

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet rakstu tekstlodziņa pievienošana diagrammai. Varat mainīt vienas datu etiķetes novietojumu, velkot to. Datu etiķetes var ievietot arī standarta novietojumā attiecībā pret to datu marķieriem.

Atkarībā no diagrammas tipa varat izvēlēties kādu no dažādajām pozicionēšanas opcijām. Diagrammā veiciet kādu no šīm darbībām: Lai pārvietotu visas datu etiķetes visai datu sērijai, noklikšķiniet uz datu etiķetes vienreiz, lai atlasītu datu sēriju.

Diagrammas krāsas mainīšana

Lai pārvietotu konkrētu datu etiķeti, divas reizes noklikšķiniet uz datu etiķetes, lai to atlasītu. Cilnes izkārtojums grupā etiķetes noklikšķiniet uz datu etiķetesun opciju diagramma tam noklikšķiniet uz vēlamās opcijas.

Lai iegūtu papildu datu etiķešu opcijas, noklikšķiniet uz papildu datu etiķešu opcijas, noklikšķiniet uz etiķešu opcijasja tā nav atlasīta, un pēc tam atlasiet vajadzīgās opcijas. Noklikšķiniet uz diagrammas, no kuras vēlaties noņemt datu etiķetes.

 • Tirdzniecība ar fortu robotiem
 • Diagrammas izveide, izmantojot ieteicamās diagrammas - Excel
 • Datu attēlošana stabiņu diagrammā - Office atbalsts
 • Parasti, izvēloties aktīvu, indikators bitcoin tirgotāju stāsts automātiski konfigurēts un neprasa manuālas izmaiņas.
 • Lai izveidotu stabiņu diagrammu, veiciet tālāk norādītās darbības.
 • Kāda izrāde tiešās reģistrācijas pakalpojums thinkorswim infinity. reģistrēt thinkorswim
 • Diagrammas formatēšanas elementi - Office atbalsts

Veiciet vienu no šīm darbībām: Cilnes izkārtojums grupā etiķetes noklikšķiniet uz datu etiķetesun pēc tam noklikšķiniet uz nav. Izmantojot datu etiķetes, diagrammu ir vieglāk saprast, jo tajās ir redzama informācija par datu sēriju vai tās atsevišķiem datu punktiem.

Datu etiķešu pievienošana Datu etiķetes var pievienot, lai rādītu datu punktu vērtības no diagrammas Excel lapas. Šī darbība attiecas tikai uz programmu Word darbam ar Mac: izvēlnē skats noklikšķiniet opciju diagramma Drukas izkārtojums. Noklikšķiniet uz diagrammas un pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Diagrammas noformējums.

Noklikšķiniet uz pievienot diagrammas elementu un atlasiet datu etiķetesun pēc tam atlasiet atrašanās vietu datu etiķetes opcijai. Lai opciju diagramma datu etiķešu izskatu, noklikšķiniet uz papildu datu etiķešu opcijas.

opciju diagramma atsauksmes par tantuma tirdzniecību

Datu etiķešu izskata maiņa Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkuras datu etiķetes un atlasiet Formatēt datu etiķetes. Noklikšķiniet uz etiķetes opcijas un sadaļā etiķetes saturatlasiet vajadzīgās opcijas. Datu opciju diagramma noņemšana Ja izlemjat, ka uzlīmes liek diagrammai izskatīties pārāk pārblīvētai, varat noņemt jebkuru no tām opciju diagramma visas, noklikšķinot uz datu etiķetēm un pēc tam nospiežot taustiņu Delete. Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Vienmēr varat pajautāt speciālistiem Excel Tech kopienāsaņemt atbalstu Answers kopienā vai ieteikt jaunu līdzekli vai uzlabojumu vietnē Excel User Voice. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai jūs varat mūs informēt, vai informācija bija noderīga?

Šeit ir raksts angļu valodā jūsu atsaucei.