Opciju konferences, Tiešsaistes sapulču un konferences zvanu opciju iestatīšana - Skype darbam


Tālruņu numuru pievienošana vai maiņa Lai atvērtu tālruņu opcijas, atveriet programmatūru Lync, nospiediet pogu Opcijas un pēc tam noklikšķiniet uz Tālruņi.

opciju konferences

Korporatīvā direktorija sistēmā definētie tālruņu numuri var būt redzami visām organizācijas kontaktpersonām, kuru privātuma attiecības ir Mans kolēģis, Darbgrupa vai Draugi un ģimene. Šie numuri nav redzami lietotājiem, kuru attiecības ir Bloķētās kontaktpersonas vai Ārējās kontaktpersonas.

opciju konferences

Papildinformāciju skatiet sadaļā Piekļuves kontrole klātbūtnes informācijai. Konferences zvana tālruņa norādīšana Pēc noklusējuma konferences zvana numurs ir iestatīts kā Lync balss pārraide ar interneta protokolu VoIP. Ja jūsu tālruņa numurs darbā ir uzskaitīts kā viens no jūsu tālruņa numuriem, varat norādīt, kuru numuru vēlaties izmantot konferences zvaniem vai tiešsaistes sapulcēm.

Vebinārs “Jauna pieeja komersantu parādu pārstrukturēšanai Latvijā: kā nodrošināt otro iespēju”

Opciju konferences to mainītu, atveriet tālruņu opcijas un sarakstā Izveidot savienojumu ar sapulces audio no atlasiet tālruņa numuru. Varat arī norādīt, vai uzvednei ar aicinājumu atlasīt ierīci tiek parādīta ikreiz, kad pievienojaties sapulcei.

opciju konferences