Opciju tabula, Izpēte - Analytics Palīdzība


Mazāk Piezīme. Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai lapas lejasdaļā varat mums pavēstīt, vai informācija jums noderēja? Ērtai atsaucei šeit ir šis raksts angļu valodā.

Login Tabulas marķējums Lai opciju tabula tabulu, sāciet un noslēdziet rindu ar tabulas marķējumu " ". Starp šiem sākuma un beigu marķējumiem Jūs varat ievietot tik daudz šūnu, cik vēlaties, atdalot tās vienu no otras ar " ". Lai iegūtu centrētu šūnu, kas plešas pa vairākām kolonnām, tās sākumā rakstiet vairāk kā vienu šūnas marķieri.

opciju tabula

Visas blakus esošās rindas ar to pašu atkāpes līmeni un tabulas marķējumu tiks apvienotas vienā tabulā. Sīkākai informācijai opciju tabula iespējamo marķējumu skatiet RediģēšanasPalīdzība.

opciju tabula

Tabulas atribūti Neskaitot opciju, kas ļauj Jums, atkārtojot šūnas marķieri, iegūt kolonnas un rindas, kas plešas vairāku kolonnu un rindu platumā vai garumā, Jūs varat tieši izmantot vairākus HTML tabulu marķējumus. Kā alternatīvu administrators un opciju tabula pēc izvēles var paplašināt Moin CSS administrators — tēmas datnē, lietotājs — caur LietotājaIestatījumiun lietotāji var viegli izveidot atsauces uz CSS, izmantojot klasi vai opciju tabula.

opciju tabula

Jūs varat izmantot vairākas iespējas vienlaicīgi, atzīmējot tās vienu pēc otras tajās pašās iekavās piem. Nav konkrētas opcijas vertikālai centrēšanai middlejo šis parametrs darbojas jau pēc noklusēšanas.

Creating KPI In Power BI Desktop