Pieskarieties opcijai


Rīcība, lai skatītu vai atceltu abonementus iPhone, iPad vai iPod touch ierīcē

Signāla gaismas diodes atspoguļo signāla stiprumu, kad MeshPoint ir savienots ar maršrutētāju. Lietotnes izmantotāji Lai konfigurētu AmpliFi maršrutētāju, izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

pieskarieties opcijai

Lietotnes neizmantotāji Izveidojiet savienojumu ar jauno izveidoto bezvadu tīklu. UK MeshPoints nav pielāgojami. Ja MeshPoint ir ieslēgts un konfigurēts ar lietotni, bet neparādās tiešsaistē, mēģiniet pārvietot MeshPoint tuvāk maršrutētājam.

WhatsApp Business lietotnes lejupielāde un iestatīšana

Pieskarieties Start Test Sākt testu ekrānā Performance Veiktspējalai palaistu ātruma testu, kas parādīs lejupielādes ātrumu, augšupielādes ātrumu un savienojuma ping laiku. Lai skatītu papildu datus, pārvelciet pa kreisi caurlaidspējas sadaļā. Apakšā ir redzama pēdējo testu vēsture. Lai nodrošinātu viesa piekļuvi, nosakiet viesu skaitu, atlasiet viņu piekļuves laika limitu un pieskarieties Start Sākt. Viesi vienkārši izveido savienojumu ar bezvadu tīklu, kas nosaukts ar marķējumu -guest viesis.

Pieskarieties opcijai nav nepieciešama.

pieskarieties opcijai

Kad viesi izveido savienojumu, lietotnē tiek parādīts pievienoto lietotāju skaits. Lai viesu tīklu izslēgtu, jebkurā brīdī pieskarieties Stop Apturēt. Līdzeklis Family Profiles Ģimenes profili ļauj izveidot profilus ģimenes pieskarieties opcijai, grupām vai mājas zonām.

pieskarieties opcijai

Piešķiriet profilam ierīces, ieplānojiet kluso laiku kad internets nav pieejams un jebkurā laikā apturiet internetu. No šīs izvēlnes var iespējot arī attālo piekļuvi.

Rūpnīcas noklusējuma iestatījumu atiestatīšana Ja pazudusi AmpliFi maršrutētāja administrācijas parole, var atjaunot rūpnīcas noklusējuma iestatījumus.

Pocket Option - Pending Order bei Pocket Option Richtig Nutzen

Maršrutētāja atiestatīšana Izmantojiet kādu priekšmetu, piemēram, iztaisnotu papīra saspraudi, lai uz apmēram 10 sekundēm nospiestu pogu Reset Atiestatītkas atrodas AmpliFi maršrutētāja apakšā, līdz gaismas diode nodziest.

Pieskarieties opcijai atiestatīšana Ja AmpliFi maršrutētājs tiek atiestatīts, nepieciešama arī visu MeshPoints punktu atiestatīšana, izmantojot to pašu metodi.

pieskarieties opcijai

Sistēmas specifikācijas.