Pārklāti varianti


Konstrukcijai jānodrošina mehāniskās un stiprības prasības kopā ar izturību pret koroziju. Daži pareizas konstrukcijas izvēles piemēri: 1 Jādod priekšroka tērauda konstrukciju metināšanai nevis kniedēšanai. Kniedētos savienojumos iespējama spraugu korozija 2 Konstruējot dažādas tvertnes, jāparedz iespēja to vieglai atbrīvošanai no šķidrumu atliekām un vieglai tīrīšanai.

Kāds iemesls ir tam, ka saldētava nedarbojas, kā nākas? Bieži traucējumus, kas radušies ar šo iekārtu, ir viegli atrisināt mājās paša spēkiem, nesaucot speciālistu.

pārklāti varianti

Lūk, biežākie iemesli, kāpēc saldētava nestrādā: Aizsprostojusies piltuve, kas novada lieko pārklāti varianti. Var gadīties, ka piltuvē iekritis kāds ēdiena gabaliņš, kas nav ļāvis aiztecēt prom liekajam šķidrumam, kas izveidojies uz saldētavas sienas mirklī, kamēr tās durvis bijušas atvērtas.

Šādā gadījumā mitruma piles sasalst, aizsaldējot arī piltuves atveri, veicinot to, ka saldētava sāk saldēt visu, kas tajā atrodas — durvis, plauktiņus, ēdienu un tā iepakojumu. Pārāk sasalis ēdiens ne vienmēr būs baudāms.

pārklāti varianti

Piemēram, ja saldējums atrodas lielākā aukstumā nekā paredzēts, atkūstot tā konsistence būs mainījusies un pārklāti varianti patīkami maigā piena vai krējuma saldējuma pāri nekas nebūs palicis, kā vienīgi graudaina vai ledus gabaliem pildīta masa.

Ja esi novērojis šo tendenci — ka ledus ir pārāk daudz, atkausē saldētavu pilnībā, iztīri to, pārliecinies, ka piltuve ir atbrīvota un slēdz to iekšā!

Jump to navigation Jump to search Rūsa — vispazīstamākais korozijas piemērs. Korozija no latīņu : corrosio — 'sabrukšana' ir metāluto sakausējumu un dažādu izstrādājumu sabrukšana apkārtējās vides agresīvā ietekmē. Ietekme var būt ķīmiskas vai elektroķīmiskas dabas. Visātrāk bojājas priekšmeti no dzelzs un tās sakausējumiem — čuguna un tērauda.

Durtiņu aizsalšanu, saldētavas kastu piesalšanu un sienu pārklāšanos ar ledu veicina arī ne līdz galam aiztaisītas saldētavas durvis. Pārliecinies, ka durtiņas vienmēr ir ciet, taču, ja ievēro, ka saldētavas durvju gumija ne visās vietās cieši pieguļ pie iekārtas virsmas, vajadzīga šīs gumijas nomaiņa pret jaunu.

Kādam nolūkam nepieciešamas Visbiežāk par briļļu iegādi sākam domāt, kad sliktākā apgaismojumā vairs nevaram izlasīt sīku druku. Iespējams, tad jāgādā lasāmbrilles, kas paredzētas līdz 40 cm attālumam. Taču lasīšanai un darbam tuvumā nepieciešams redzēt līdz pat izstieptu roku attālumam, tāpēc labāks variants ir uzlabotās lasāmbrilles, kuru lēcās iestrādāti divi optiskie stiprumi: lielāks lasīšanai 30—40 cm attālumā un vājāks, lai skatītos taisni rokas stiepiena attālumā, piemēram, uz datora ekrānu.

Pēc tam siltais gaiss vairs netiks iekšā, līdz ar to saldētava saldēs kā nākas, nevis centīsies kompensēt silto gaisu, kas ieplūst pa pārklāti varianti, ar papildus aukstumu. Pārbaudi vai aukstuma slēdzis ir noregulēts uz pareizo temperatūru. Iespējams, netīšām esi to pagriezis uz pārāk siltu vai aukstu temperatūru, tāpēc saldētava nestrādā pienācīgi.

pārklāti varianti

Ja saldētava atrodas telpā, kurā ir pārāk augsta temperatūra vai tiešu saules staru ietekmē, var tikt traucēta tās kvalitatīva darbība, tāpēc jāpārliecinās, ka telpa ir pārklāti varianti un tajā ir sauli bloķējoši elementi. Ja tomēr neviens no iepriekš minētajiem iemesliem neatbilst jūsu situācijai, visdrīzāk saldētava ir pārklāti varianti savu laiku, un ir īstais brīdis meklēt jaunu.

pārklāti varianti

Ieskaties vde. Raksts tapis sadarbībā ar.