Rallija variants


Ik dienu uzzinām, kā valstis visā pasaulē cenšas ierobežot vīrusa izplatību, pielāgojot arī noteiktos ierobežojumus.

rallija variants

Sporta sacensību rīkotāji ir šim "virpulim" pa vidu, cenšoties pielāgoties situācijai un rast risinājumu, lai vienlaicīgi gan sarīkotu sacensības, gan ievērotu rallija variants drošības un piesardzības pasākumus," saka sacensību direktors Raimonds Strokšs. Uzsvēršu, ka visas puses vēlas šogad sarīkot FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Latvijā, bet neskaidrība un saistītie riski, lai to darītu jūlijā, ir pārāk augsti.

Šīs Lukjaņukam būs trešās sacensības pasaules čempionātā viņa karjerā. Šobrīd rit pēdējā nedēļa, kad sportisti vēl var pieteikties sacensībām. Rallija variants rallijam vēl varēs četras dienas — pēdējais termiņš ir gaidāmā piektdiena, 6. Autosportists Nasers Al-Atija centās piesaistīt finansējumu, lai iegūtu tās […] Petera Solberga dēls Latvijā uzsāks rallija pilota karjeru Foto: Isak Reiersen Slavenā autosportista Petera Solberga dēls Olivers, kuram šobrīd ir tikai 15 gadi, uzsāks karjeru rallijā, jau šogad aizvadot sacensības tieši Latvijā. Līdzīgi kā soms Kalle Rovanpera, arī Olivers Solbergs ir nolēmis rallista karjeras pirmos soļus spert tieši Latvijas čempionātā.

Tāpat nav skaidri zināms, par ierobežojumiem, kas Latvijā un Eiropā var tikt noteikti tuvākajās nedēļās. Tomēr pirms pieņemt gala lēmumu, nozīmīga loma būs ekspertu sniegtajām norādēm par iespēju sarīkot drošu "Rally Liepāja".

rallija variants

Tāpēc, atkarībā no situācijas attīstības un apstākļiem, arī augustā plānotais norises laiks vēl var mainīties. Ja būs tāda nepieciešamība un iespējamība, izskatīsim arī variantu sarīkot ralliju vēl vēlākā datumā," noslēdz Raimonds Strokšs.

rallija variants

Visas līdz šim iegādātās ieejas biļetes rallija variants derīgas arī pārceltajā "Rally Liepāja"  norises datumā. Bez Latvijas rallija čempionāta kā atrast signālu iespējām "Rally Liepāja" vienkopus Kurzemes pusē norisināsies FIA Eiropas rallija čempionāta posms, kuram pievienosies arī "ERC Junior" čempionātā startējošo talantīgo jauniešu vadītās ekipāžas.

Piedalīsies arī kolorītās aizmugures piedziņas "Abarth Rally Cup" automašīnas, kurām šī būs otrā vizīte Talsu un Liepājas pusē, bet starptautisko sacensību sarakstu noslēgs FIA Baltijas rallija kausa izcīņas pirmais posms.

rallija variants

Neatņemama "Rally Liepāja" daļa ir arī vēsturisko auto regularitātes sacensības "Youngtimer Rally Liepāja", kas arī šogad plānots kā garākais un ilgākais pārbaudījums regularitātes sacensību sezonas gaitā. Sacensības startu rallijā apstiprināja liepājnieks Mārtiņš Sesks un Reinis Nitišs.

Rallija svētki Kurzemē jau 6.-7. maijā

Citi šobrīd lasa Kāda bija leģendārā rallija variants Zilākalna Marta Vents Armands Krauklis kāzu jubilejā saņem līdzjūtīgus jautājumus par