Romiešu variants


Autorizēties izmantojot pratnieks.lv kontu

Romiešu žalūzijas Romiešu žalūzijas Rīgā pirkt Romiešu aizkari kļuvuši par populāru loga dekora variantu vairāku objektīvu iemeslu dēļ.

Pirmkārt, šādas žalūzijas ir vienkārši lietojamas.

 1. Romiešu skaitļi — Vikipēdija
 2. Romiešu žalūzijas
 3. Город таков, каким он был тысячи лет назад, - сказал он Хедрону.
 4. Могу я положиться на тебя в этом вопросе.
 5. Откровенно говоря, Совет в Диаспаре тоже закрыл этот путь со своего конца -- и с таким же успехом.
 6. Iespējas ir bīstamas
 7. Romiešu mitoloģija. Varonis Enejs — teorija. Kulturoloģija, klase.

Otrā galvenā šo aizkaru priekšrocība ir fakts, ka tie harmoniski iekļaujas jebkurā telpas interjerā — sākot ar klasiku, beidzot ar modernu. Tagad varat aizmirst par lieliem aizkariem un samākslotām portjerām. Romiešu žalūzijas — tā ir mūsdienu cilvēka izvēle, kurš novērtē komfortu it visā.

Navigācijas izvēlne

Kā radās romiešu žalūzijas? Pastāv divas versijas par to, romiešu variants tieši radušās romiešu žalūzijas. No šī logu dekora elementa nosaukuma ir skaidrs, ka tā vēsture aizsākusies Senās Romas laikos. Saskaņā ar pirmo versiju karstais un saulainais itāļu klimats spieda senos romiešus meklēt veidus kā pasargāt savu mājokli no svelmainās saules gaismas.

romiešu variants

Saskaņā ar otro versiju romiešu žalūziju rašanās iemesls bija putekļainais akmeņaino pilsētu klimats. Lai pasargātu savas mājas no sīkajām putekļu daļiņām, romieši kāra pie logiem mitrus audumus, kas vēlāk tika pilnveidoti, padarot to konstrukciju līdzīgu burai.

 • Triki par binārām opcijām
 • Romiešu mitoloģija.
 • Stratēģijas stundu bināros
 • Krustvārdu mīklas: Dzelme. Balvu "10 bonusa punkti" ieguva: Pēteris Baumanis
 • igatesbaznica.lv Enciklopēdijas. Meklēšanas rezultāti
 • zelta laikmets romiešu literatūrā
 • Formula par iespējām
 • Romiešu literatūra — Vikipēdija

Tā bija romiešu variants aizklāt logu un nepieciešamības gadījumā ātri to atvērt. Tieši šī ideja ir mūsdienu romiešu žalūziju pamatā.

Kas ir romiešu žalūzijas? Mūsdienu romiešu žalūziju variants ir auduma gabals, kas papildināts ar speciāliem ieliktņiem, kas ļauj uzstādīt žalūzijas nepieciešamajā līmenī. Šo žalūziju konstrukcija ir sekojoša: Auduma augšējā mala tiek ielocīta, ielocē tiek ievērts ieliktnis, ar kura palīdzību aizkars vēlāk tiks stiprināts pie speciālas karnīzes.

Romiešu žalūziju apakšējā malā ir neliels atsvars, kas nodrošina žalūzijai pareizu formu. Arī pašā auduma pamatnē ir speciāli ielaidumi.

Romiešu žalūzijas Rīgā pirkt

Tie izvietoti vienādā attālumā cits no cita un atbild par to, lai žalūzijas romiešu variants salocītas vienādās un akurātās ielocēs. Jāatzīmē, ka tad, kad romiešu žalūzijas ir pilnībā aizvērtas, minētās ieloces nav redzamas. Rezultātā sanāk lielisks, neuzkrītošs, bet galvenais romiešu variants dekora elements — romiešu žalūziju audums pilnībā aizklāj logu, turklāt to augstumu iespējams regulēt pēc vēlēšanās, lai radītu pustumsu vai nodrošinātu maksimālu saules gaismu.

Kāpēc seno romiešu darinājums romiešu variants mūsdienu cilvēka sirdi?

Romiešu skaitļi

Šķiet, seno romiešu izgudrojuma vienkāršā tehnoloģija atpaliek no mūsdienu produktu iespējām. Tad kāpēc tomēr romiešu aizkari ir romiešu variants populāri mūsdienu mājokļos?

Atbilde uz šo jautājumu slēpjas romiešu žalūziju konstrukcijas vienkāršībā, kas pārvērta šo dekora elementu funkcionālā un efektīvā logu rotājumā, kam piemīt milzum daudz priekšrocību.

romiešu variants

Un tā, visu pēc kārtas. Priekšrocība Nr. Romiešu žalūzijas ir neliels romiešu variants gabals.

romiešu variants

Šī ir galvenā šādu aizkaru priekšrocība, ja izvēle jāizdara starp tiem un, piemēram, masīvām portjerām. Ja jums ir nepieciešams dekorēt nelielu telpu, šis žalūziju variants būs vislabāk piemērots: aizsardzība pret sauli un telpas ekonomija — divi vienā.

Satura rādītājs

Aizvērt un atvērt šādus aizkarus ir vienkāršāk par vienkāršu. Pietiek vien paraut aiz aukliņas — un romiešu aizkari sakārtosies akurātās ielocēs vai pilnībā aizklās loga ailu ar līdzenu audumu.

romiešu variants

Ar šo uzdevumu tiks galā pat bērns. Viss tāpēc, ka šādu aizkaru izgatavošanai nav nepieciešams daudz auduma.

Tāpat jāatzīmē, ka daži modeļi ir apstrādāti ar speciālu impregnējumu, kas atgrūž netīrumus un putekļus.

Tāpēc šādas žalūzijas var mierīgi kārt arī virtuvē. Stingrā romiešu žalūziju ģeometrija lieliski piestāvēs jebkuram telpas dekora variantam — sākot ar klasisko, beidzot ar mūsdienu.

Turklāt šādi aizkari veido lielisku tandēmu kopā ar citiem logu ailas noformēšanas variantiem, piemēram, loga aizkariem. Galvenā priekšrocība: Romiešu aizkari droši pasargā no saules. Aizkariem romiešu variants jābūt ne tikai skaistiem. Lūk, kāpēc romiešu žalūzijas romiešu variants kļuvušas tik populāras. Ja dzīvojat saules pusē, turklāt daudzdzīvokļu mājas pēdējā stāvā, tad šādi aizkari kļūs jums par īstu glābiņu tveicīgā dienā.

Savukārt, ja jūsu mājoklis atrodas pirmajā stāvā, tad, pateicoties romiešu žalūzijām, sveši ziņkārīgi skatieni jums neko nenozīmēs.