Signāla iespējas, Sazinies ar mums!


signāla iespējas

Signāla distribūcija Straumēšana jeb informācijas izplatīšana kļūst arvien pieprasītāka, tāpēc izplatīšanas tehnoloģijas tiek nepārtraukti uzlabotas un to darbības process — atjaunots. Distributors, signāla iespējas arī par sadalītāju, izplatīšanas pastiprinātāju, nosūta vienu datora, video vai audio signālu uz vairākām ierīcēm, saglabājot signāla integritāti. Straumēšana uzlabo audiovizuālās sistēmas iespējas: Paplašina vizuālo komunikāciju signāla iespējas telpas vai ēkas uz jebkuru galamērķi visā pasaulē; Palielina audiovizuālās izplatīšanas sistēmas mērogojamību; Vienkāršo kabeļu infrastruktūras pārvaldību; Ieraksta, dokumentē un analizē audio, video un grafiskos datus, binārā opcija ar robotu iegūti no dažādiem audiovizuālajiem avotiem.

Katra no šīm iespējām var palielināt organizācijas darbības efektivitāti, kā arī samazināt kapitālieguldījumus audiovizuālajā instalācijā un darbības izmaksas.

signāla iespējas

Signālu apstrādei un pārraidei tiek izmantoti kodētāji, kabeļi, izplatītāji, izplatīšanas pastiprinātāji u. Vairākizeju optiskās šķiedras sadales pastiprinātāji, izmantojot optisko šķiedru kabeļus tālajām distancēm, pārraida audiovizuālos un vadības signālus.

Atskaņotāji ir ļoti piemēroti izklaidei un komerclietojumam, kur augstāka attēla kvalitāte ir būtiska, lai piesaistītu auditoriju un veidotu pozitīvu pieredzi. Abus videoatskaņotāja atskaņošanas kanālus var vadīt neatkarīgi vai sinhronizēt īpaši platekrāna vai 3D displejiem. Kodētāji nodrošina augstas izšķirtspējas video reāllaika pārsūtīšanu standarta IP tīklos.

signāla iespējas

To izmanto straumēšanas, ierakstīšanas un atskaņošanas lietojumprogrammās, kur ir būtiski nezaudēt vizuālo kvalitāti un izcilu izšķirtspēju. Iekārtas ir ideāli piemērotas lietojumprogrammām ar augstām kvalitātes prasībām, piemēram, komandu un kontroli, simulāciju, attālinātu sadarbību ar sarežģītām datora vizualizācijām.

Piemēram, nav lietderīgi izmantot precīzu bitu ACP skaņas ierakstīšanai, ja sinhrosignāla sadalīšanas sistēma nespēj nodrošināt pietiekamu precizitāti. Diskretizācijas frekvence[ labot šo sadaļu labot pirmkodu ] Analogais signāls ir laikā nepārtrauktā funkcija, bet ACP to pārveido ciparu vērtību secībā. Līdz ar to ir jānosaka ciparu vērtības izstrādāšanas biežums.

Augstas veiktspējas ierakstu un straumēšanas procesors audiovizuālo avotu un prezentāciju uztveršanai un izplatīšanai — kā ierakstīts medijs vai tiešraide. Šāds signāla iespējas var izveidot neatkarīgus ierakstus no diviem dažādiem avotiem, un tajā ir ietverta elastīga platforma sistēmas darbības automatizēšanai.

signāla iespējas

Procesori spēj vienlaikus reģistrēt un straumēt informāciju, kā arī vienlaikus straumēt signālus ar atšķirīgu izšķirtspēju un bitu pārraides ātrumu, izmantojot vairākus izplatīšanas protokolus un sesiju pārvaldības opcijas. Šie ir izmaksu ziņā efektīvi, integrācijai draudzīgi risinājumi, lai rādītu prezentācijas plašākai auditorijai.

signāla iespējas

Sazinies ar mums!