Startēšanas iespējas


Starptautiskās svarcelšanas federācijas IWF valde ceturtdien, lemjot par kvotu pārdalīšanu Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, vienu vietu ir piešķīrusi arī Latvijas svarcēlājai, kas nozīmē, ka četrgades lielākajā sporta pasākumā varēs piedalīties arī talantīgā Latvijas sportiste Rebeka Koha. IWF valde savā sēdē lēma par Riodežaneiro olimpisko spēļu astoņu vīriešu un 11 sieviešu kvotu pārdalīšanu, vienu no tām sieviešu kategorijā piešķirot Latvijai. Tā kā Koha ir vienīgā augsta līmeņa Latvijas startēšanas iespējas, tad šī kvota tiks viņai, kas ļaus 18 gadus vecajai sportistei debitēt olimpiskajās spēlēs. Pārdalot kvotas, IWF valde ņēma vērā gan rangu, gan kontinentu pārstāvniecību olimpiskajās spēlēs.

Pārbaudes parakstīšanas režīms 1. Kopumā šī metode būs pietiekama lielākajai daļai lietotāju.

startēšanas iespējas

Jūsu sistēma automātiski restartējas. Noklikšķiniet uz saites "Skatīt vairāk atkopšanas opciju". Atlasiet opciju Startēšanas iestatījumi.

startēšanas iespējas

Noklikšķiniet uz pogas "Restartēt". Windows tagad parādīs virkni starta opciju.

startēšanas iespējas

Manā gadījumā tas ir "7". Windows tiek automātiski restartēts, ja draivera izpilde ir atspējota.

Reģistra atslēgai ir noklusējuma vērtība 0x1. Šī vērtība nodrošina funkcionalitāti, kas ir iekļauta pašreizējā atjauninājumā. Pirms pašreizējā atjauninājuma instalēšanas šī reģistra atslēga nav pieejama sistēmā.

Tagad jūs varat instalēt neparakstītus draiverus bez blokiem. Pēc neparakstīta draivera instalēšanas restartējiet sistēmu, lai automātiski aktivizētu draivera paraksta izpildi.

startēšanas iespējas

Šī metode ir īpaši noderīga, ja testējat vairākus draiverus startēšanas iespējas ja vēlaties, lai draivera izpildīšana tiktu atspējota vairāku atkārtotu sāknēšanas gadījumā. Tiks atvērta komandu uzvedne kā administratoram. Izpildiet zemāk esošo komandu un restartējiet sistēmu atspējot autovadītāja paraksta pārbaude. Izpildiet zemāk esošo komandu un restartējiet sistēmu.

startēšanas iespējas

Kad esat restartējis sistēmu, draivera paraksta izpilde tiek atspējota, un jūs varat instalēt neparakstītus draiverus. Tas ir tik vienkārši. Komentējiet zemāk, ja jums ir kādas problēmas vai vēlaties uzzināt kaut ko par atspējošanas procesu.

12 ALIEXPRESS REVIEW BEST AUTO PRODUCTS (2019) - AMAZING CAR ACCESSORIES

Ja jums patīk šis raksts, izpētiet, kā izdzēst failus, izmantojot komandu uzvedni, un kā tuvināt un attālināt komandu uzvednē un PowerShell. Startēšanas iespējas raksti:.

startēšanas iespējas