Taleb iespējas


taleb iespējas visu iespēju apmaiņa

Aizvērt × Angel's Homestay Rezervēt jau tagad Situated in Taleb, Angel's Homestay features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace.

The nearest airport is Laoag International Airport, 95 km from the homestay. Naktsmītne Angel's Homestay uzņem vietnes Booking. Atrodiet sev piemērotus atcelšanas noteikumus Sākot no Mēs iesakām rezervēt nakšņošanas iespēju ar bezmaksas atcelšanu gadījumam, ja jums ir jāmaina savi ceļošanas plāni.

taleb iespējas akciju opciju katalogs

Lasīt vairāk Lūdzu, pārbaudiet savus rezervējuma nosacījumus Rezervējumiem, kas ir veikti, sākot no Ja jūs nerezervēsiet elastīgu cenu, jums, iespējams, nebūs tiesību saņemt naudas atmaksu. Jūsu atcelšanas prasību apstrādās naktsmītne, ņemot vērā jūsu izvēlētos noteikumus taleb iespējas obligāti ievērojamos patērētāju aizsardzības likumus, kur tie ir piemērojami.

Neskaidrākos laikos mēs taleb iespējas rezervēt nakšņošanas iespēju ar taleb iespējas atcelšanu. Ja jūsu plāni mainīsies, jūs varēsiet atcelt bez maksas, līdz būs beidzies bezmaksas atcelšanas periods.

Pieejamība Kad jūs vēlētos palikt naktsmītnē Angel's Homestay? Atvainojiet, nav iespējams rezervēt uzturēšanos, kas ir ilgāka par 30 dienām. Lūdzu, ievadiet datumus, lai pārbaudītu pieejamību.

taleb iespējas opciju atdeves procents

Jūsu izrakstīšanās datums ir nepareizs. Reģistrēšanās datums.

Nassim Nicholas Taleb. Kā gūt labumu no haosa. Kā gūt labumu no neveiksmes Kā gūt labumu no vienaldzības? Tas, kas mani nogalina, padara citus stiprākus Nassim Taleb ir odiozs skaitlis. Viņa vārdam nedalāmi seko skandaloza slava.