TC variants. C variants


bināro opciju stratēģija 60 sekundes iq opcija

Ražošanas likumsakarība - palielinoties ražošanas apjomam, samazinās vidējās kopējās izmaksas. Galējās izmaksas Galējās izmaksas MC - marginal cost parāda, par cik palielinās kopējās izmaksas, ražojot vienu papildu galējo produkcijas vienību.

katru dienu nogulda bitkoinu procentos

Galējās izmaksas sauc arī par robežizmaksām vai marginālām izmaksām. Tādā situācijā, pārdodot katru preces vienību, ražotājs iegūst vairāk naudas, nekā ir izdevis šīs preces ražošanā - tad samazinās izmaksas vai palielinās peļņa.

Likumsakarības, kuras ir vērts iegaumēt, lai ātri pieņemtu būtiskus lēmumus: 1.

kā šodien nopelnīt naudu ar bitcoin

Ja uzņēmums neražo preci vai nesniedz pakalpojumu, uzņēmuma tik un tā ir izmaksas - patstāvīgās izmaksas FC. Savukārt mainīgās izmaksas VC tādā gadījumā būs vienādas ar nulli. TC variants preces vai pakalpojuma cena nav zemāka par vidējām mainīgām izmaksām AVCtad uzņēmumam ir izdevīgi ražot preci vai sniegt TC variants.

Šajā situācijā kopējie ieņēmumi TR segs visas mainīgās izmaksas VC TC variants daļu patstāvīgo izmaksu FCun zaudējumi būs mazāki, nekā pārtraucot ražošanu.

16 soļi līdz finansiālajai neatkarībai

Savukārt, ja uzņēmums pārtrauc ražošanu, tad zaudējumi būs vienādi ar patstāvīgām izmaksām FC. Šajā situācijā zaudējumi būs lielāki par patstāvīgām izmaksām FC.

Pārtraucot ražošanu izmaksas būs vienādas ar patstāvīgām izmaksām. Bezzaudējuma BZP  punkts ir ražošanas apjoms, kuru sasniedzot uzņēmumam nav ne peļņas, ne zaudējumu.

To var aprēķināt pēc šādas formulas: BZP.

Vesta tirdzniecības darbinieku pārskati par darbu