Tina tirdzniecība


Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma Kā izklaides portālu Tina tirdzniecība informēja pasākuma organizatori - Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT1, arī šogad tina tirdzniecība erotikas festivāls Baltijā piedāvās plašu mīlas preču klāstu un krāšņu, erotikas piesātinātu, daudzveidīgu izklaidi, turklāt pirmajā dienā ar savu jauno šovprogrammu Samanta Sex Songs skatītājus priecēs ekstravagantā dziedātāja Samanta Tīna attēlā.

tina tirdzniecība

Tajā skanēs pasaulē populāras mīlestībai un seksam veltītas dziesmas, turklāt koncerta rīkotāji sola arī provocējošu striptīzu un pirmo reizi Latvijas koncertu vēsturē - šokējošu Sex Show, ko varēs noskatīties vien personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. Šobrīd dalību šovā Erots apstiprinājuši šovu dalībnieki no Latvijas, Ungārijas, Ukrainas, Baltkrievijas un citām valstīm ar festivāla dalībniekiem var iepazīties festivāla mājaslapā erots.

tina tirdzniecība

Tāpat apmeklētāji varēs baudīt pārsteigumiem pilnus slavenu pornozvaigžņu priekšnesumus, latviešu un ārzemju mākslinieku šovprogrammas, sieviešu un vīriešu striptīzšovus, modes skates, bet pirmoreiz Erota laikā norisināsies go-go deju konkurss, kura dalībnieki dejos uz sudraboti melnā ballīšu autobusa Black Silver Partybus mobilās skatuves.

Biļetes uz šovu Erots nopērkamas Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un no 1.

tina tirdzniecība

Pirmajiem apmeklētājiem iepriekšpārdošanā  ir iespējams iegādāties biļetes par rekordzemu cenu - tikai sešiem latiem, bet vēlāk biļetes, iespējams, kļūs dārgākas. Šogad Erots notiks Foto galerijā: neliels atskats uz šova Erots trim pēdējiem gadiem. Seko Delfi arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

tina tirdzniecība