Tirdzniecības čempionāts, Top Navigation


Pieteikšanās sacensībām līdz Lejuplādēt turnīra reglamentu šeit Spēles notiks  Rīgas Pieteikšanās un jautājumiem:  eduards.

tirdzniecības čempionāts ieguldot reālos variantos

Valdemāra ielā Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts tiek organizēts tirdzniecības čempionāts mērķi sekmēt biznesa un personiskos kontaktus starp organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, kā arī noskaidrot meistarīgākās telpu futbola komandas un spēlētājus starp Latvijas uzņēmumiem, popularizēt telpu futbolu Latvijā. Čempionāta laureāti iegūs kausus un medaļas, kā arī turnīra organizatoru un partneru sarūpētas vērtīgas balvas.

tirdzniecības čempionāts mācību literatūra par binārajām opcijām

Visi čempionāta dalībnieki saņems piemiņas balvas speciāli paredzētajā oficiālajā noslēgumā un apbalvošanas ceremonijā. Daļa no dalības maksa tiks novirzīta sociālas atbildības mērķiem un futbola popularizēšanai.

tirdzniecības čempionāts Bitcoin tirdzniecības bot

Plānots, ka pirmajā gadā sacensībās piedalīsies 10 komandas, kas deviņās kārtās, katrai ar katru tiekoties pa vienai reizei, noskaidros čempionus, kā arī pārējo godalgoto vietu ieguvējus. Tai pat laikā organizatori neizslēdz iespēju palielināt dalībnieku skaitu, ja interesi piedalīties paudīs vairāk kā 10 vienības.

tirdzniecības čempionāts kādi vēl veidi, kā nopelnīt naudu internetā

Jāpiebilst, ka čempioni savā tirdzniecības čempionāts uz gadu iegūs arī ceļojošo kausu.