Tirdzniecības komanda


Pašapkalpošanās biļešu tirdzniecības platforma Ar tiešsaistes pašapkalpošanās servisa palīdzību Jūs kļūstat par neatkarīgu biļešu izpalītāju un ērtā veidā pārvaldāt pasākuma biļešu tirdzniecību no to ievietošanas pārdošanā brīža līdz kontrolei pasākuma laikā.

tirdzniecības komanda

Biļešu tirdzniecība -Dažādu pārdošanas kanālu izmantošanas iespējas. Aulas komanda piedāvā inovatīvu tehnoloģiju, ļaujot pasākuma biļešu tirdzniecības saiti ievietot embedēt jebkurā Jums nepieciešamā vietnē.

tirdzniecības komanda

Lai pircējs iegādātos biļetes, viņam nav obligāti jāapmeklē vietne www. Pasākuma apmeklētāji biļetes var iegādāties ar drošu online maksājumu vai klātienē ar skaidru vai bezskaidru naudu. Biļešu tirdzniecību ir iespējams veikt vienlaikus no vairākiem fiziskiem biļešu barjeras zvana iespēja punktiem.

Mēs nodrošinām izbraukuma tirdzniecību, nepieciešamo aparatūru un profesionālu personālu. Mēs veicam jebkāda veida biļešu izveidi un personalizēšanu.

tirdzniecības komanda

Mēs piedāvājam iespēju radīt dažādus kodus, kurus ievadot, pircējs var iegādāties biļeti par īpašu cenu. Aulas komanda konsultē un atbild uz visiem biļešu pircēju jautājumiem, nodrošinot ātru komunikāciju pa tālruni tirdzniecības komanda elektronisko pastu. Personalizēšana -Pasākuma lapas izveide vietnē www.

Rezultātā tika noorganizētas vairāk kā B2B tikšanās un vairāki klastera biedri uzsāka sarunas ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Pasākuma ietvaros uzņēmumi tikās ar vadošajiem iepakojuma materiālu vairumtirgotājiem un mazumtirgotājiem, kā arī ar dažādu produktu ražotājiem, kas izmanto plastikāta iepakojuma materiālus. Kopumā pasākumu apmeklēja 53 Skandināvijas uzņēmumi un tika noorganizētas tikšanās Kopenhāgenā, Oslo un Stokholmā. Kopumā tika noorganizētas tikšanās abās valstīs.

Nodrošinām Jūsu  pasākumam atbilstošu un gaumīgi dizainētu lapu. Bez www.

tirdzniecības komanda

Organizatoram ir iespēja izveidot personalizētu un vizuāli pievilcīgu pasākuma tematikai atbilstošu biļetes dizainu. Pasākuma apkalpošana -Biļešu skenēšana.

tirdzniecības komanda

Mēs nodrošinām speciālas aplikācijas un profesionālu personālu pārdoto biļešu ātrai skenēšanai. Mūsu komanda piedāvā izbraukuma tirdzniecību jebkurā nepieciešamajā vietā un laikā, tajā skaitā pasākuma norises vietā un dienā.

Uzņēmuma produkciju un pakalpojumus izvēlas sava automobiļa un savas dzīves saimnieki, kuri nebīstas domāt ar savu galvu, prot rēķināt un izdarīt izvēli. EOLTAS vadošo lomu autodetaļu sektorā nodrošina uzņēmuma pamatprincips, kurš tiek attiecināts uz visiem biznesa procesiem: tirdzniecības komanda slēpjas detaļās. Šis princips nozīmē, ka autodetaļu biznesā lielākās uzvaras sākas no mazām lietām. Preču dažādība un skrupuloza atlase, produkcijas kvalitātes garantijas, ērta preču meklēšanas un pasūtīšanas sistēma, operatīva piegāde uz jebkuru pasūtītāja norādīto vietu, augstākajiem Rietumu standartiem atbilstoša klientu apkalpošana un, protams, īpaša, motivēta un savu darbu mīloša darbinieku komanda — viss ir svarīgi, vēloties nodrošināt klientu un partneru cieņu un uzticību.

Konsultācijas -Konsultācija biļešu pārdošanas un apkalpošanas stratēģijas izveidē. Piedāvājam rast labāko tirdzniecības komanda un plānu biļešu tirdzniecībai.

tirdzniecības komanda

Sniedzam tehnisko atbalstu par visiem pašapkalpošanās sistēmas jautājumiem.