Tirdzniecības maestro, Atvērt tirdzniecības kontu


Lai pieslēgtu mini POS, tev ir jābūt viedtālrunim vai planšetdatoram ar Android vai iOS operētājsistēmām un ieslēgto mobilo internetu.

tirdzniecības maestro

Pirms tam ir jāielādē mobilā aplikācija Smart Terminal. Ar tiem var norēķināties bez PIN koda ievadīšanas, tikai pietuvinot karti terminālim pirkumiem līdz 10 eiro.

tirdzniecības maestro

Lielākiem pirkumiem PIN kods būs nepieciešams. Bezkontakta funkcija ir pieejama kartēm, uz tirdzniecības maestro redzams bezkontakta simbols. Tāpat simbols atrodams uz tirdzniecības vietu durvīm un termināļiem, kuri pieņem bezkontakta kartes.

tirdzniecības maestro

Meridian Trade Bank sākusi izsniegt bezkontakta karti Sākot ar Ar to var norēķināties bez PIN koda ievadīšanas, tikai pietuvinot tirdzniecības maestro terminālim pirkumiem līdz 10 eiro. Meridian Trade Bank izlaiž kalendārus ar Latvijas mākslinieku darbiem Meridian Trade Bank ar prieku un lepnumu informē, ka ir izlaidusi Komplektā ir divi kalendāri — lielais sienas un mazais galda, kuros ir izmantoti V. Purvīša, S. Kreica, R. Krišjāna, J. Brektes, J. Oša un citu ievērojamo Latvijas gleznotāju darbi.

tirdzniecības maestro

Gleznas tirdzniecības maestro kalendāra ir atlasītas saskaņā ar sezonām un gleznu aizmugurē ir pieejama arī īsa mākslinieku biogrāfija. Meridian Trade Bank nemitīgi paplašina internetbankas funkcionalitāti, tāpēc ar prieku informējam, ka no Atgādinām, ka šobrīd ar MultiNet internetbanku var autentificēties arī portālos latvija.

Pakalpojums tiek sniegts saskaņā ar Starptautisko karšu organizāciju MasterCard un VISA International prasībām, izmantojot sertificētus e-komercijas tehnoloģiskos risinājumus, kas pilnībā atbilst industrijas biznesa un drošības prasībām.

tirdzniecības maestro