Tirdzniecības templis


Indijas templī atklāti miljardu vērti dārgumi Vēsturiskais atklājums noticis Padmanabhasvami templī Keralas štata galvaspilsētā Thiruvananthapuramā, kuru kopš pagājušās nedēļas apsargā bruņoti desantnieki. Vietējās tiešsaistes ieņēmumi ir reāli iestādes iesaistījušas bruņotus policistus, izveidojot trīspakāpju drošības loku, atklāja Keralas štata ministrs Ommens Šandijs.

Tiek veikta apkārtnes novērošana un domāts par videokameru uzstādīšanu. Pagājušajā nedēļā tika atsegtas piecas tempļa velves, atklājot milzīgu daudzumu zelta un sudraba dārglietu, monētu un dārgakmeņu.

Ir aizdomas par dzīvnieku tirdzniecību Apollo. Mediji pēdējās dienās snieguši ziņa, ka Kančanaburi provincē esošajā Tīģeru templī pagājušajā nedēļā iebrukušas Taizemes amatpersonas, lai veiktu pārbaudes.

Plānots, ka pirmdien tiks izpētīta arī sestā velve. Savukārt kāds atvaļināts Keralas štata Augstākās tiesas tiesnesis, kurš darbojas Indijas Augstākās tirdzniecības templis izveidotajā septiņu cilvēku lielajā tempļa izpētes uzraudzības komandā, svētdien paziņoja, ka dārgumu vērtība varētu sasniegt pat triljonu Indijas rūpiju 10,6 miljardus latu.

Bitcoin izaugsmes statistika

Laikraksts «The Times of India» vēsta, ka templī atrasto artefaktu vidū ir tonna zelta monētu, ko kurām dažas datējamas ar Napoleona Bonaparta laiku, maisi ar dimantiem un zelta statujas. Neviens arheologs nekad nav pieredzējis, ka tiek atvērta velve pēc velves un atklāti šāda veida dārgumi,» norādīja Valsts vadītās Indijas arheoloģiskās izpētes aģentūras ASI ģenerāldirektors Gautams Sengupta, kuru šis atklājums ir pamatīgi pārsteidzis.

Dionīsa teātris.

Septiņas tempļa velves glabā ziedojumus, ko simtiem gadu laikā sanesuši dievlūdzēji. Templis tika uzcelts karaļa Travankores laikā, un kopš Indijas neatkarības iegūšanas Kāds Thiruvananthapuramas vēsturnieks intervijā laikrakstam «Mint» atklāja, ka šie dārgumi visticamāk bijusi «peļņa no tirdzniecības».

Sicīlijas grieķu tempļi Konkordijas templis, Agridžento, Sicīlija 8. Šajā pašā periodā grieķu kolonijas tika izveidotas vietās, kas bija tik plaši atdalītas kā Melnās jūras austrumu piekraste un Massalia Marseļa, Francija. Tie ietvēra apdzīvotās vietas Sicīlijā un Itālijas pussalas dienvidu daļā. Romieši Sicīlijas apgabalu un Itālijas zābaka pakāji nosauca par Magna Graecia latīņu, "Lielā Grieķija"jo grieķi tajā tik blīvi apdzīvoja. Mūsdienās Sicīlijā sastopamās galvenās grieķu un grieķu laika struktūras atrodas Agridžento, Selinuntē un Segestā.

Pastāvēja «plaukstoša tirdzniecība ar daudzām citām karaļvalstīm Indijā. Bija arī ienākumi no. Lai garantētu nepieciešamo drošību, augstākā tiesa nesen pieņēma lēmumu, ka turpmāk tempļa vadību savās rokās pārņems Tirdzniecības templis štats.

demo konts bināro opciju alpari

Padmanabhasvami templis tagad iekļuvis Indijas bagātāko dievnamu sarakstā. Līdz šim lielākā vienā templī atrasto ziedojumu vērtība bija miljardi rūpiju aptuveni 3,5 miljardi latu.

opcijas līguma puses

Redaktors iesaka.