Triādes tirdzniecība


Ķīnas organizētās noziedzības grupu struktūra No visām esošajām noziedzīgajām kopienām visorganizētākais, vienotais un neuzvarams atšķiras valstu grupās. Tiesas sēdē Itālijas Cosa Nostra, japāņu Yakuza, ķīniešu triāde.

Veidosim 21. gadsimta latviešu valodu visi kopā.

Augot vietējās tradīcijās, viņu dzimtenē viņi kļūst par gandrīz neizbēgamu sociālās dzīves elementu. Un, pārsniedzot izcelsmes valsts robežas, viņi uztver dzīvojamo telpu stingras disciplīnas, dziļas slepenības un ārkārtējas nežēlības dēļ. Triadu rašanās Triāde, iespējams, ir vecākā noziedzīgā organizācija pasaulē. Daži pētnieki savu vēsturi uzcēla leģendāro laiku - līdz trešajam gadsimtam pirms mūsu ēras.

Saimniecība/ sabiedrība Grieķijā. — teorija. Vēsture, klase.

Tad pirāti un laupītāji no Ķīnas austrumu krasta izveidoja sava veida arodbiedrību - "Lotus ēna". Drīz pēc triādes parādīšanās "Lotus ēna" pievienojās jaunizveidotajai organizācijai.

  1. Honkongā aiztur 86 cilvēkus par saistību ar ķīniešu mafijas grupējumiem - igatesbaznica.lv
  2. Pēc dažām aplēsēm tirdzniecība veido aptuveni 80 procentus no visām starptautiskajām ekonomiskajām attiecībām.
  3. Galvenās lapas binārās opcijas
  4. Tās parasti tiecas uz prettiesiskām darbībām, piemēram, narkotiku, šaujamieroču tirdzniecību, narkotiku biznesu un tā tālāk.
  5. Viņi nevarēja polisā iegūt zemi vai amatu, kā arī piedalīties tautas sapulcē.
  6. Kā nopelnīt naudu monero, izmantojot kriptogrāfijas līdzekļus

Kad pirmo reizi tika lietots vārds "triad", mafija Itālijā vēl nebija parādījusies. Jau XVII gs. Ir ticami zināms, ka pastāv šādas grupas. Tomēr toreiz triādes nebija bandītu organizācijas, bet gan daļa no Ķīnas nacionālās atbrīvošanas triādes tirdzniecība pret Manču iebrucējiem. Saskaņā ar leģendu pirmo triad dibināja trīs mūki no Shaolin klostera, ko iznīcināja iebrucēji. Dibinātāju skatījumā triāde ir "Zemes, Cilvēka un Debesu savienība taisnīguma vārdā".

3. Valūtas tirgus un valūtas regulēšana / red. Platonova I.N. M: 2002. - 475 lpp.

Šīs rakstzīmes saprata visi ķīnieši. Sākotnēji triad kaujiniekus finansēja parastie ķīnieši, kas nebija apmierināti ar ārvalstu apspiešanu. Tomēr nabadzīgā valstī triādes tirdzniecība un veikalniekiem bija grūti saglabāt slepeno partizānu armiju.

Triads sāka meklēt finansējuma avotus noziedzīgās jomās: laupīšanu, pirātismu, vergu tirdzniecību.

Triadu rašanās

Pakāpeniski cēloņi nokrita fonā, un bandītisms kļuva par triadu darbības būtību. Līdzāspastāvēšana ar Ķīnas komunistisko partiju Pilsoņu kara laikā Ķīnā triāde atbalstīja Sun Yat-sen.

kurš kā nopelna papildus naudu

Šī politiskā kļūda izraisīja triju līderu nopietnas vajāšanas pēc Mao uzvaras. Ķīnas komunisti nebija tik nobažījušies par opciju programma, ka triāde, mafija, kas nodarbojas ar visa veida noziedzīgiem darījumiem, drīzāk bija mēģinājums lauzt komunistiskās partijas monopolstāvokli, vienīgo politisko organizāciju valstī.

Kaut arī maz ir zināms par triadu likteni komunistiskajā Ķīnā, ir droši teikt, ka represijas pret zemūdens līderiem nesamazināja triādes ietekmi. Organizācijas militāristi turpina vākt cieņu no biznesa un uzturēt kārtību ielās, informēt policiju un savus cilvēkus starp partijas funkcionāriem šajā jomā.

Предполагаемые переводы

Mūsdienu CPC vadītāji nav noraizējušies par savu darbību: ja viņi neiekļūs politikā, viņi nekonkurētu ar triādes tirdzniecība par ietekmi, viņi nemēģinātu popularizēt savus cilvēkus uz vadošajiem amatiem valstī.

Triad to nedara - vēlme paņemt lielāku gabalu, nekā jūs varat norīt, Ķīnas mafija nav triādes tirdzniecība.

Divas dienas ilgās operācijas laikā varas iestāžu pārstāvji veica reidus vairākās vietās, tostarp nelegālā kazino. To laikā tika aizturēti 86 cilvēki, iedragājot grupējumu darbību, paziņoja vietējā policija.

Honkongas triādes Pēc tam, kad Sun Yatsen aizbēga uz Taivānu, daudzi triadu līderi sekoja viņam vai apmetās Lielbritānijas Honkongā. Honkongas drudžains pēckara ekonomikas pieaugums radīja daudzus labklājības avotus vietējām noziedzīgajām grupām. Ķīniešu triāde savāca mazo uzņēmumu cieņu, "uzrauga" kontrabandu, narkotiku tirdzniecību, prostitūciju. Saskaņā ar britu valdību trijstūru spēks Honkongā bija nedalīts.

Pārejot no teritorijas uz Ķīnu, daudzi zemūdens līderi aizbēga triādes tirdzniecība ārzemēm.

Līdzāspastāvēšana ar Ķīnas komunistisko partiju

Iespējams, tagad Honkongas triādes ir kļuvušas vienādas ar to "kolēģu" statusu no ĶTR. Ķīnas organizētās noziedzības grupu struktūra Mēģināsim noskaidrot, ko triāde ir no iekšpuses.

Pirmkārt, mums ir jāsaprot, ka tā ir ļoti slepena organizācija, tāpēc nav tik daudz ticamas informācijas par tās struktūru. Ir zināms, ka atsevišķās triādes ir triādes tirdzniecība atsevišķas organizācijas.

Nav nevienas personas, kuru varētu saukt par visu triju līderi.

Triāde ir mafija ķīniešu valodā - Organizācijas asociācija

Bet katrā grupā hierarhija ir ļoti stingra. Triadas galā ir līderis mēs nesniegsim visus šīs pozīcijas ziedošos nosaukumusviņa amats ir mantojams.

bināro iespēju tirgotāji

Vadītājam ir divi vietnieki darbības jomās. Viņi ir pakļauti drošības dienestiem, izlūkdatiem, pieņemšanai darbā.

kur nopelnīt naudu mājās

Lielajā triadā starp līderiem un parastajiem karavīriem - "mūki" - var būt līdz četrām līderu saitēm.

Lai gan visi bandas locekļi neapšaubāmi paklausa saviem priekšniekiem, katra saikne ir diezgan triādes tirdzniecība, lai izpildītu uzdevumus, ko triāde ir noteikusi. Tā nodrošina mobilitāti un elastību, kas ir ļoti svarīga lielai organizācijai. Interesanti raksti.