Variants direktoram


Autori: Paula Dēvica Latvijas Radio korespondente Latvijas lielajās skolās pilnībā uzsākt mācības klātienē no septembra, visticamāk, nevarēs, atzīst lielo skolu direktori.

kā roboti nopelnīs naudu cue opcija

Lai arī lēmumi vēl nav pieņemti un skolas gaida pašvaldību vadlīnijas, pirmās idejas par mācību procesa organizēšanu jau ir. Varianti ir dažādi.

Lielajās skolās pilnībā atsākt mācības klātienē, visticamāk, vēl nevarēs

Tomēr visus vieno fakts, ka daļēji būs jāmācās attālināti. Latvijas lielajās skolās tas, visticamāk, nebūs iespējams. Rīgas Valsts 2.

cik daudz bitcoin maksā kā darbojas tirdzniecības centri

Viens no tiem vairāk atbilst ministrijas piedāvātajam B variantam — daļējas mācības klātienē ar dažādiem starpbrīžu laikiem. Otru nedēļu viņi mainās.

Es zinu, ka variants direktoram ļoti daudz tehnoloģisku jautājumu, kuri šodien nav atrisināti. Un tad gan tiem skolēniem mēs varam nodrošināt distancēšanos. Arī ar sēdēšanu telpā viss būtu kārtībā.

No otras puses, katrs baudītu klātieni. Tur skolotājiem ir sarežģītāk saprast, kā viņi organizēs atgriezenisko saiti.

maza peļņa internetā bez ieguldījumiem kā nopelnīt naudu internetā 17 veidos

Bet tad izpaliek tas, kā ļoti trūka pavasarī — pilnīga klātiene," skaidroja Rīgas Valsts 2. Pēc iespējas modeļa opcijas cena personāls vēlas stundas aizvadīt klātienē.

Tomēr ne par variants direktoram cenu, atzina direktors.

Starp citu, trešdien skolā atklāja bezkontakta ķermeņa temperatūras mērīšanas sensorus. Tie norāda, ja skolēna temperatūra ir virs 37,5. Tad jādodas pie medmāsas.

Savukārt Rīgas Mēs dalīsim klases sīkāk.

Skolas direktors paveic ministrijas darbu - izstrādā skolotāju algu modeli

Uz pusēm, droši vien. Lai to izdarītu, mums būs jādomā par maiņām. Telpas neatļauj vienkārši izretošanos.

taleb iespējas tirdzniecības stratēģijas binārās opcijas pa lodziņiem

Un, droši vien, stundu saraksts vairs nebūs tāds, kāds tas bija līdz šim," sacīja Sviklis. Patlaban nav zināms, vai maiņa varētu notikt dienas ietvaros vai līdzīgi kā Rīgas Valsts 2.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus

Arī tas paredz daļēju mācīšanos attālināti. Latvijas Radio sazinājās arī ar Daugavpils Valsts ģimnāziju. Tā gan ir salīdzinoši mazāka skola — tajā mācās ap skolēniem. Ģimnāzijas direktore Oksana Petaško atzina, ka attālināti varētu mācīties tos priekšmetus, kuru pasniedzēji ir riska grupā.

pelnīt naudu tiešsaistes kalnračiem zelta palīdzēt nopelnīt labu naudu

Varētu noorganizēt, ka katra skolēnu plūsma ir savā stāvā — atsevišķi. Šobrīd jārisina jautājums par to, kā ēdināšanu nodrošināt, jo tas aizņem laiku un mēs nevaram vienai klasei pusdienas pasniegt desmitos no rīta, bet otrai divos pēcpusdienā," norādīja Petaško.

Uzņemšanas kārtība uz 7. un 10.klasi

Skolu direktori uzskata, ka Izglītības un zinātnes ministrijas noteikumi un ieteikumi mācību procesa organizēšanai varēja būt konkrētāki. Skolas gaida arī norādes no pašvaldībām, tās varētu saņemt nākamnedēļ.

iegūt bitcoin ātri viegli un labi nopelnīti

Attālināto mācību nodrošināšanai ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu tika izveidots izglītojoša televīzija  "Tava klase".

Jau pēc mācību gada beigām situācija ar Covid izplatīšanos Latvijā uzlabojās un virkne ierobežojumu tika  mīkstināti. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas.

Jelgavas skolu direktoru viedokļi par skolu tīkla attīstību

Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid izplatības mazināšanai. Pašlaik Izglītības un zinātnes ministrija gatavojas tam, ka rudenī mācības skolās variants direktoram klātienē.

Pašvaldībām pašām būs jālemjkādā epidemioloģiskā situācijā pārtraukt mācīšanos klātienē. Ministrija izstrādājusi trīs scenārijus skolu darbam Covid laikā.