Variants tatunašvili. Ņikita Kurakins: “Neatkarīgi no tā, cik nopelnāt, galvenais ir nevis“ zvaigznīt ”! Ņikita Kurakins.


Dmitrijs Portņagins ir krievu uzņēmējs, starptautiskās uzņēmējdarbības eksperts. Pirmajos gados Dmitrijs ir no Tālajiem Austrumiem. Topošais uzņēmējs parādījās pilsētā, kas atrodas Amūras reģiona teritorijā, Tēvs aizgāja mūžībā, kad viņa dēlam bija tikai desmit gadu. Palicis bez spēcīgas vīriešu rokas, zēns mainījās ne uz labo pusi: viņš sāka mācīties sliktāk, novilka laiku sliktās kompānijās.

Portjaginas emuārs. Dmitrijs Portjagins: biogrāfija un personīgā dzīve

Dimas pretīgā rīcība bija iemesls atkārtotai viņa mātes izsaukšanai uz skolu, kur skolotāji un direktors ar sievieti veica preventīvas sarunas. Bija jautājums par studenta nosūtīšanu turpināt studijas Suvorova skolā, kur viņu vajadzēja padarīt par priekšzīmīgu jaunekli. Tomēr vajadzība pēc šāda vismaz pazuda pati no sevis. Palīdzēja hobijs boksam. Devītās klases skolnieks sekciju sāka apmeklēt ar prieku, un viņam vienkārši nebija laika ielas jautrībai.

Turklāt nopietnas sporta aktivitātes nozīmēja atteikšanos no kaitīgiem ieradumiem un veselīga dzīvesveida ievērošanu.

  1. Stratēģija, kur nopelnīt naudu
  2. Kā padarīt 300 grivna internetā
  3. Unikalitāte Jūsu virsrakstam jāatspoguļo šīs četras jūsu priekšlikuma īpašības.
  4. Dmitrijs Portjagins: biogrāfija un personīgā dzīve Portjaginas emuārs.

Dmitrijam ir jauni draugi, vecāki par viņu pēc vecuma. No jaunajiem sportistiem, kuri pilnībā nodevās treniņiem, nesmēķēja un nelietoja alkoholu, viņš sāka ņemt piemēru. Dmitrijs atrada laiku ne tikai sportam, bet arī mācībām. Puisis sāka "izvilkt" visus priekšmetus, kurus viņš iepriekš bija palaists. Viņš apsolīja mātei, ka viņa skolas apliecībā nebūs "Cs", variants tatunašvili viņš turēja vārdu.

McDojo Penn State Karate

Skolas absolvents labi apzinājās, ka dzīvē viņam būs jāpaļaujas tikai uz sevi, tāpēc viņš nolēma spert pirmos soļus biznesa pasaulē. Turklāt viņš saprata, ka tēva prombūtnes laikā atbildība par ģimenes mātes un māsas uzturēšanu pilnībā gulstas variants tatunašvili viņa pleciem. Bet tam bija nepieciešams mācīties, un Dmitrijs iestājās galvaspilsētas Uzņēmējdarbības akadēmijā.

Tiesa, nevis pašai centrālajai universitātei, bet tās filiālei Blagoveščenskā. Bet viņam vēl bija jāstrādā, tāpēc viņš ieguva variants tatunašvili veikalā par apsardzi. Papildus galvenajam darbam viņš strādāja par iekrāvēju un pat pārdeva alu klientiem ar pieskārienu. Bet viņš tomēr nopelnīja nedaudz: lielākā daļa saņemtās naudas tika iztērēta pārtikas iegādei. Bizness ar ķīniešu precēm No Blagoveščenskas līdz Debesu impērijai - akmens mest. Precīzāk, vienkārši šķērsojiet upi.

Ar māsas palīdzību, kas saistīja viņas labās paziņas, Dmitrijs sāka vest tūristus uz Ķīnu.

variants tatunašvili

Cilvēkam, kurš nezina svešvalodas ārvalstīs, ir grūti, un vēl jo vairāk ceļojumu grupas vadītājam. Bet Dmitrijs tika galā ar uzdevumu, lai gan viņam bija jābūt diezgan nervozam.

Ņikita Kurakins: “Neatkarīgi no tā, cik nopelnāt, galvenais ir nevis“ zvaigznīt ”! Ņikita Kurakins.

Bet, pēc viņa paša uzņemšanas, viņš saņēma unikālas praktiskas vadības zināšanas, kas viņam ļoti noderēja turpmākajā dzīvē. Kopā ar ceļotāju pavadīšanu Portjagins sāka piegādāt preces no Ķīnas, lai palīdzētu tautiešiem pārvarēt muitas barjeras. Laika gaitā viņš pats pārcēlās uz Ķīnu, kur specializējās loģistikā. Viņš tur uzturējās sešus gadus, pēc tam atgriezās dzimtenē. Bet ne uz Tālajiem Austrumiem, kur viņš neredzēja savas attīstības perspektīvas, bet tieši uz Maskavu. Arī tur viņš guva panākumus un kļuva par autoritatīvu uzņēmēju, kura viedoklis parasti tiek ņemts vērā.

2. daļa. Sapnis un tamlīdzīgi: par ko sapņo VKontakte biznesa sabiedrības abonenti

Personīgajā dzīvē Izvēlētā veiksmīgā uzņēmēja ir Katrīna. Viņa vienmēr atbalstīja savu vīru visos centienos, tostarp kopā ar viņu, strādājot Ķīnā.

Hobijs Dmitrijs Portņagins sāka interesēties par pārgājieniem kalnos. Bija, piemēram, Nepālā. Dmitrijs Portņagins ir viens no slavenākajiem krievu uzņēmējiem. Viņš no citiem uzņēmējiem atšķiras ar savu atvērtību cilvēkiem. Viņam patīk sazināties ar medijiem, dalīties savos noslēpumos un pieredzē dažādās konferencēs un aktīvi vadīt savu dzīvi sociālajos tīklos.

Šādu neticamu pieprasījumu pēc Dmitrija nodrošina viņa YouTube kanāls "Transformer", kurā viņš un viņa komanda ievieto videoklipus, kā arī vada stāstus par to, kā jūs varat ātri variants tatunašvili realizēt. Par šo cilvēku šodien tiks runāts mūsu rakstā. Mēs sāksim no paša sākuma. Variants tatunašvili Portņagins uz skatuves 20 tūkstošu uzņēmēju priekšā Olimpiskajā spēlē Variants tatunašvili Portņagina bērnība bija diezgan grūta.

Tētis nomira, kad zēnam bija tikai 10 gadu. Puisim bija vajadzīga vīrieša roka, un manai mātei bija ļoti grūti ar viņu tikt galā. Skolā viņš sāka slikti mācīties, visu brīvo laiku pavadīja sliktos uzņēmumos, kas neko labu nemācīja. Bieži vien manai mātei bija jāapmeklē skola, jo viņu sauca skolotāji un direktore. Reiz mana māte neizturēja un saskārās ar Dimu ar to, ka viņa liks viņam doties mācīties uz Suvorova skolu.

Galu galā viņa vairs nespēj tikt ar viņu galā, un tur viņi noteikti padarīs viņu par priekšzīmīgu zēnu. Varbūt šis brīdinājums Dimu Portņaginu lika aizdomāties, un 9. Drīz viņam vienkārši nebija laika pastaigām ar uzņēmumiem. Pēc kāda variants tatunašvili viņš ieguva jaunus draugus, kuri pēc vecuma bija daudz vecāki par viņu.

Viņi visi bija sportisti, kopā gāja uz treniņiem, pavadīja brīvo laiku, bet jau bez alkohola un smēķēšanas. Vai jūs varat kļūt par prezidentu?

Lietderība

Dmitrijs runā par saviem mērķiem. Vēl vairāk, Dmitrijs sāka interesēties ne tikai par sportu, bet arī pievērsa uzmanību studijām. Viņš ātri izvilka visus novārtā atstātos priekšmetus, atrada kopīgu valodu ar māti.

  • 4. reklāmas. Kāpēc virsraksts ir vissvarīgākais
  • Opciju garantijas un to ekvivalenti
  • Izveidojiet youtube kanāla idejas biznesam. Visnoderīgāko biznesa YouTube kanālu izlase
  • Masonu simbolika apģērbā Pamazām Dmitrijs nonāca pie secinājuma, ka daudz izdevīgāk ir nevis pašam shuttle, bet maziem uzņēmumiem organizēt pakalpojumu Ķīnas preču piegādei un muitošanai.
  • Ņikita Kurakins.

Viņš viņai deva vārdu, ka drīz atbrīvosies no visiem klases žurnāla trīnīšiem. Jāatzīmē, ka viņš patiešām turēja vārdu. Kā absolvents Dmitrijs saprata, ka nav neviena, kas viņam palīdzētu, viņam būs jāpaļaujas uz sevi. Viņš lieliski saprata, ka viņam nav tēva, tāpēc viņam vienkārši bija jāpalīdz mātei un māsai.

Bet, lai kaut ko sasniegtu, ir nepieciešama izglītība, tāpēc uzreiz pēc skolas beigšanas Dmitrijs iestājās pirmajā gadā galvaspilsētas Uzņēmējdarbības akadēmijā Blagoveščenskā. Pirmie soļi biznesā Būdams akadēmijas variants tatunašvili, Dmitrijs neatstāj domu, ka vēlas sākt savu biznesu. Viņam nav vēlmes strādāt nevienam. Tajā pašā laikā apmācība viņam ir ļoti sarežģīta. Dmitrijs reti nāk uz nodarbībām un vispār neatliek laika mācībām.

Šīs uzvedības dēļ skolotāji viņu uzskatīja par vienu no sliktākajiem studentiem. Bet viņš nepievērsa uzmanību un bija pilnīgi pārliecināts, ka gūs panākumus. Otrajā kursā universitātē Dima un viņa paziņa sāk strādāt.

Viņa pirmā pozīcija ir apsardze. Alga ir salīdzinoši maza - tikai variants tatunašvili par maiņu. Tomēr puišiem ar to pietika.

variants tatunašvili

Viņi sāka saprast, ka var viegli nopelnīt naudu, tāpēc sāka domāt par sava biznesa dibināšanu. Nedaudz strādājis par apsardzi, viņam izdodas iegūt darbu ceļojumu uzņēmumā. Dimam bez pieredzes bez pieredzes ir lidot uz Ķīnu un strādāt tur kā gidam. Lai apskaustu visus šajā biznesā, viņš arī ātri gūst panākumus.

variants tatunašvili

Dmitrijs Portjagins sāk pētīt tirdzniecības sarežģījumus Ķīnā un preču pārvadāšanu uz Krieviju pārdošanai. Tiesa, tāpēc man nācās atteikties no mācībām un pilnībā iegrimt biznesā.

Portņagina Jeļcina projekts

No šī brīža sākas stāsts par uzņēmēju Dmitriju Portņaginu. Uzņēmējdarbības attīstības iezīmes Ķīnā Kā jau teicām, Dima savu biznesu Ķīnā sāka studentu gados.

variants tatunašvili

Tas sākās ar nenozīmīgu ķīniešu izstrādājumu pārdošanu: kedām, auto detaļām Reizēm gadījās, ka tas neizdevās ar peļņu. Tas viss bija saistīts ar problēmu ar loģistiku mūsu valstī. Termiņi bija beigušies, tāpēc bija jāpārdod preces ar zaudējumiem.

Kā izvēlēties kur iet

Dmitrijam tas ļoti nepatika, tāpēc viņš nolēma, ka daudz labāk ir nebūt tālākpārdevējam, variants tatunašvili pašam izveidot loģistikas uzņēmumu. Pēc viņa domām, tam vajadzētu darboties labi un ātri piegādāt ķīniešu preces mazām organizācijām. Dmitrijs Portņagins apgalvo, ka viņš bija pirmais, kurš, variants tatunašvili uzņēmumu, paļāvās uz internetu.

Viņš nekad neapmeklēja izstādes, prezentācijas, nerīkoja biznesa tikšanās ar potenciālajiem klientiem, kā to darīja citi daudzus gadus.

Dmitrijs Portjagins (Transformers): Biogrāfija, peļņa un ekspozīcija! Masonu simbolika apģērbā

Viņš tikko radīja kontekstuālo reklāmu. Bizness strauji auga, tāpēc Dimam otrajā gadā nācās pārtraukt studijas akadēmijā. Tomēr Galu galā visi viņa klienti atradās vai nu Krievijas galvaspilsētā, vai variants tatunašvili centrālajā daļā.

Vienīgā pareizā izeja, ko redzēja Dmitrijs, bija pārcelšanās uz Guandžou. Viņš sāk pieaicināt labus speciālistus un sīki izpētīt ar viņiem juridiskos un finanšu jautājumus, vietējā tirgus īpatnības. Pateicoties šai atvērtībai, jauni klienti sāka uzzināt par viņa uzņēmumu, kurš viņam uzticējās un izmantoja viņa uzņēmuma pakalpojumus.

variants tatunašvili

Tas ir tas, kā viņš saprot, ka veiksme mīl publicitāti, un jo vairāk tā variants tatunašvili, jo vairāk cilvēku kļūst par jūsu klientiem.

Tieši šajā pilsētā, pēc Dmitrija domām, viņš varēja sevi realizēt kā veiksmīgu uzņēmēju. Sākumā viņš aktīvi piedalās biedrībā "Biznesa jaunatne", kur konsultē, sniedz profesionālus padomus jaunajiem uzņēmējiem, uzstājas lielās izstādēs, konferencēs utt.

Tomēr tas viņam joprojām šķiet nepietiekams.

Personīgajā dzīvē

Viņš turpina apgalvot, ka vēlas mainīt biznesu Krievijā. Noņemiet visus stereotipus, pēc kuriem mūsu cilvēki ir pieraduši dzīvot. Tajā pašā laikā viņš saprot, ka mūsu valstī nav iespējams nopirkt Skoda tirdzniecībai iemācīt un uzspiest viņa domas. Viņiem tas nepatīk!