Veidojot opcijas. Aptauju veidošana e-pasta ziņojumos un rezultātu pārskatīšana - Outlook


Izveidojiet jaunu e-pasta ziņojumu, atbildiet uz kādu ziņojumu vai pārsūtiet saņemtu ziņojumu. Cilnes Opcijas grupā Sekošana noklikšķiniet uz Lietot balsošanas pogas.

Office Opcijas — cilne Vispārīgi

Izvēlieties kādu no šīm opcijām: Apstiprināt Noraidīt Izmantojiet, ja jums ir vajadzīga autorizācija darbībai. Piemēram, varat nosūtīt e-pasta pieprasījumu vairākiem adresātiem, kas vēlas saņemt projekta priekšlikuma apstiprinājumu. Jā Nav Izmantojiet, ja jums ir nepieciešams vai nu jā, vai nē. Tas ir labs veids, kā ātri veikt aptauju.

 • Более того, поскольку не исключена возможность, что существуют и другие способы покинуть город, поиск таковых будет произведен с помощью мониторов памяти.
 • Grupas ziņojumu opciju rediģēšana - Messages Palīdzība
 • Red-eye correction (Sarkano acu efekta korekcija)
 • Tirgotāja tirdzniecības tehnika
 • Ar ko šobrīd var nopelnīt
 • И, надо сказать, и с еще каким-то чувством, которое щемило ему грудь, но подобрать названия которому он не умел.
 • Я видел мир совсем без жизни и мир, где жизни слишком много - и не знаю, который из них мне более неприятен.

Šī balsošanas opcija sniedz alternatīvu atbildi. Pielāgot Izmantojiet, lai izveidotu savus pielāgotos balsošanas pogu nosaukumus.

veidojot opcijas

Piemēram, varat lūgt kolēģiem izvēlēties vienu no trim nedēļas dienām, lai veiktu periodisku personāla sapulci. Pielāgotas balsošanas poga Ja izvēlējāties balsošanas poguveiciet tālāk norādītās darbības. Dialoglodziņa Rekvizīti sadaļā balsošanas un sekošanas opcijasatzīmējiet izvēles rūtiņu Lietot balsošanas pogas.

Первыми из последователей Учителя ушли люди, наделенные слишком коротким веком. Некая высшая ирония была в том, что последним приверженцем пророка-человека оказалось существо, абсолютно отличное от людей. Огромный полип стал последним сторонником Учителя по очень простой причине. Он был бессмертен. Миллиарды индивидуальных клеток, составлявших его тело, умирали, но перед тем воспроизводили .

Izmantojiet pogu noklusējuma opcijas vai dzēsiet noklusējuma opcijas un pēc tam ierakstiet vajadzīgo tekstu un izmantojiet semikolus, lai atdalītu pogu nosaukumus. Noklikšķiniet uz Aizvērt.

veidojot opcijas

Adresāti var balsot Lasīšanas rūts vai atvērtā ziņojumā. Lasīšanas rūtī noklikšķiniet uz ziņojuma iesākumā noklikšķiniet šeit, lai balsotuun pēc tam noklikšķiniet uz vēlamās opcijas. Atvērtā ziņojumā, cilnes ziņojums grupā atbildēt noklikšķiniet uz balsojumsun pēc tam noklikšķiniet uz vēlamās opcijas.

Plakātu veidošana, izmantojot pārklājošās salāgošanas atzīmes

Sūtītājs var skatīt visas atbildes tabulā. Vienā no atbildes ziņojumiem ziņojuma iesākumā noklikšķiniet uz rindiņā sūtītājs atbildējapēc tam noklikšķiniet uz Skatīt balsojuma atbildes. Atveriet ziņojuma oriģinālu ar nosūtītajām balsošanas pogām.

veidojot opcijas

Šis ziņojums parasti atrodas mapē Nosūtītie vienumi. Cilnes Ziņojums grupā Rādīt noklikšķiniet uz Sekošana.

Grupas ziņojumu opciju rediģēšana

Aptaujas rezultātu izsekošana un drukāšana Izveidojot un nosūtot e-pasta aptauju citām personām, ir iespējams, tiešsaistes tirdzniecības binārās opcijas vēlēsities izsekot un izdrukāt rezultātus. Varat vienkārši kopēt aptaujas rezultātus tukšā Word dokumentā vai jaunā e-pasta ziņojumā, vai arī kopēt tos programmā Excel, lai apstrādātu vēlāk.

veidojot opcijas

Programmā Outlook, mapē Nosūtītie vienumi, atveriet nosūtīto e-pasta ziņojumu, kas satur aptauju. Lai drukātu aptaujas rezultātus, veiciet kādu no tālāk norādītajām darbībām.

Šīs cilnes opcijas atšķiras atkarībā no izmantotās Office programmas un versijas. Lietotāja interfeisa opcijas Izmantojot vairākus displejus: Parasti šī opcija ir jāatstāj optimizēta, lai tā būtu vislabākā, bet, ja jums ir ODD attēlošanas darbība vairāku monitoru iestatījumos, varat mēģināt optimizēt saderībulai noskaidrotu, vai problēma ir novērsta.

Programmā Word noklikšķiniet uz Tukšs dokuments un pēc tam noklikšķiniet uz Veidojot opcijas. Lai vispirms kārtotu un apstrādātu datu rezultātus programmā Excel, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Эта откровенность обеспокоила Элвина: столь точная предсказуемость поведения была ему не по душе.
 2. Turbo opciju tirdzniecības laiks

Turiet nospiestu tastatūras taustiņu Ctrl un pēc tam noklikšķiniet un velciet peli, lai veidojot opcijas atlasītu visus vārdus un atbildes. Atveriet programmu Excel un izvēlieties Tukša darbgrāmata.

Red-eye correction (Sarkano acu efekta korekcija)

Ar peles labo pogu noklikšķiniet augšējā kreisajā šūnā un pēc tam noklikšķiniet uz Ielīmēt. Lai pielāgotu kolonnas atbilstoši tekstam, novietojiet kursoru starp kolonnu galvenēm un veiciet dubultklikšķi.

Paragliding Safely: Is Devil's Dyke a dangerous flying site?

Lielākajā daļā mājas un personisko kontu neizmanto Microsoft Exchange. Izvēlieties kādu no šīm opcijām: Apstiprināt Noraidīt Šī opcija ir vispiemērotākā, ja jums ir vajadzīga autorizācija darbībai.

Jā Nav Ja viss nepieciešamais ir Jā vai nē, tas ir labs veids, kā ātri veikt aptauju. Jā Nr Varbūt Ja nevēlaties ierobežot izvēles iespējas uz Jā un Nē, šī balsošanas opcija sniedz alternatīvu atbildi.

Sagatavojiet Sheet 1 un Sheet 2. Nogrieziet Sheet 1 malas, ņemot vērā vertikālo zilo līniju, kas virzās caur augšējā un apakšējā krustiņa atzīmju centram. Novietojiet Sheet 1 malu uz Sheet 2 un nolīdziniet krustiņa atzīmes, pēc tam īslaicīgi abas papīra loksnes no aizmugures salīmējiet kopā.

Pielāgot Izveidojiet savus pielāgotos balsošanas pogu nosaukumus. Dialoglodziņa ziņojuma opcijas sadaļā balsošanas un sekošanas opcijasatzīmējiet izvēles rūtiņu Lietot balsošanas pogas.

Aptauju veidošana e-pasta ziņojumos un rezultātu pārskatīšana

Atlasiet un izdzēsiet noklusējuma pogu nosaukumus un pēc tam ierakstiet vajadzīgo tekstu. Atdalītu pogu nosaukumus ar semikoliem. Izvēlnē Rīki noklikšķiniet uz Opcijas.

Noklikšķiniet uz e-pasta opcijasun pēc tam uz sekošanas opcijas.

Lai atlasītu apstrādes opcijas, veiciet vienu vai veidojot opcijas no šīm darbībām: Atbilžu automātiska reģistrēšana sākotnējā vienumā Atzīmējiet izvēles rūtiņu Apstrādāt pienākušos pieprasījumus un atbildes. Tukšu atbilžu dzēšana Tukša atbilde ir ziņojums, kurā nav citu sūtītāju komentāru, izņemot balsojumu.

 • Ими пользуются, когда нужно внести какие-либо изменения в конструкцию города хотя никто не брался за это уж бог знает сколько времени.
 • Office Opcijas — cilne Vispārīgi - Office atbalsts
 • Plakātu veidošana, izmantojot pārklājošās salāgošanas atzīmes
 • Universe Trading Ltd.
 • Kā ātri nopelnīt vieglu naudu
 • Вот почему наши пути разошлись -- и вот почему им никогда уже не соединиться.
 • Мне почему-то думается, что нам не следует слишком многого ожидать от Ванамонда.

Atlasiet kopējamās atbildes. Veiciet kādu no šīm darbībām: Visas rindas Noklikšķiniet uz veidojot opcijas rindas, turiet nospiestu taustiņu SHIFT un pēc tam noklikšķiniet uz pēdējās veidojot opcijas.

Blakus neesošas rindas Noklikšķiniet uz pirmās rindas, turiet nospiestu taustiņu CTRL un pēc tam noklikšķiniet uz papildu rindas.