Viltus žetons


tirdzniecības stratēģijas binārās opcijas pa lodziņiem

TĒMA: Lauku attīstība PVD brīdina par viltus inspektoriem Pārtikas un veterinārais dienests PVD aicina pārtikas apritē, sevišķi pārtikas tirdzniecībā un sabiedriskajā ēdināšanā, iesaistītos uzņēmējus lūgt katram, kas ierodas uzņēmumā ar mērķi veikt pārbaudi, uzrādīt inspektora apliecību.

PVD inspektora apliecība ir viegli atpazīstama.

kādi tirdzniecības signāli

Tas ir trīsdaļīgs tumši zils ādas maks ar maka virspusē iegravētu Pārtikas un veterinārā dienesta logo. Atverot maku, kreisajā nodalījumā redzama PVD dienesta apliecība ar darbinieka vārdu, uzvārdu, amatu un fotogrāfiju, labajā pusē - inspektora pilnvarojuma apliecība, kurā norādīta uzraudzības joma un administratīvā teritorija, kurā inspektors pilnvarots veikt uzraudzību un kontroli, kā arī pilnvarojuma numurs, bet maka vidū atrodas metāla žetons ar PVD logo un iegravētu viltus žetons pilnvarojuma identifikācijas numuru.

Ja pie Jums ieradies cilvēks, kurš uzdodas par PVD inspektoru, taču nevar uzrādīt apliecību, kas atbilst augstāk minētajam aprakstam, aicinām nekavējoties ziņot par to uz PVD uzticības tālruni: un policijai.

interneta projektu reitings ienākumiem

Šodien šāds viltus inspektors ir parādījies Rīgā, taču PVD darbības vēsturē jau ir bijuši līdzīgi viltus žetons. Viltus žetons piemēram, savulaik Bauskas pusē, kautuvēs iegriezās ļaudis, kuri kautuvju īpašniekus, uzdodoties par PVD inspektoriem, baidīja ar neizpildāmām prasībām, kuras viltus žetons turpmāk ievērot, pretējā gadījumā viņus sagaidot naudas sodi.

Arī Saldus pusē viltus inspektori apmeklēja lauku saimniekus, brīdinot, ka sodi būs par prasību neievērošanu iespējamās putnu gripas gadījumā.

minūtes iespējas

Par tās saturu atbild iesūtītājs. Publicēšanas noteikumi Labs saturs.